GÜNCEL

Bekir Hazar : Maniküre makas

Tarih
02 June 2015
İzlenme
2419 Kişi

2 Haziran 2015

İngilizler Türk Anayasası
'na sahip çıkıyor. Evet yanlış duymadınız...
Binlerce kilometre öteden işi gücü bıraktılar, Anayasa'mızın korunması için kolları sıvadılar. Guardian gazetesi dün "Erdoğan anayasayı değiştirecek oyu almamalı" diyor. Türkiye Askeri DARBE anayasası ile yönetiliyor yıllardır. Ve bunun korunması gerektiğini söyleyen bir İngiliz gazetesi oluyor. "Aksi halde Türkiye Ortadoğu'da tehlikeli bir devlet olacak" diye yazıyor altına da... Evet tehlikeli olacağız. Çünkü bu ülkede sivil Anayasa yapılırsa, Ortadoğu'da Türkler daha çok çıkacak karşılarına.
Bu nedenle İngilizler'in ASKERİ DARBE ANAYASASI'na sahip çıkmasını anlıyorum. Adamlar ülkelerini çıkarları için bunu yapıyorlar. Ödleri patlıyor sandıktan Anayasa'yı değiştirecek Oy oranı çıkacak diye. Onun içindir aylardır içimizdeki İTTİFAKLARA müthiş destek veriyorlar Londra'dan. HDP aşkıyla yananlar kervanına katılıyorlar sayfalarında.
Bu ülkeyi yıllarca uzaktan kumandayla yönettiler. Hatta içimize kadar girip neredeyse DEVLET oldular. Bu ülkede "İsrail aşkına" darbeler yaptığını söyleyen general gördük. O dönemlerde İsrail gizli servisi en muhafazakar illerimizden birinde OFİS açıyordu. O ofisten EL-Kaide'ye adam taşınıyordu bir çok insanımız kandırılarak.
Bu oyunları deşifre eden, MOSSAD AJANI yakalayan Türk istihbaratçılar da dünyanın bir ucuna SÜRG ÜNE gönderiliyordu. Allah'a şükür o SÜRGÜN günleri bitti artık. Üstelik işi daha da büyüttük. İngiliz ajanını da DHKP-C hücre evinde toplantı yaparken yakalıyoruz.
İngiliz valisinin yönettiği Kanada aracılığı ile Büyük Britanya İmparatorluğu'na çalışan AJANLARA, IŞİD'e militan gönderirken de suçüstü yapıyoruz. O yakalanan Kanadalı Ajan için kem küm ettiler. "Vallahi ajanımız değil, sıradan bir vatandaş" diye geri istemeye geldi Kanadalılar.
Önlerine bir Kanadalı Ajan daha koyduk "Şeyy" diyerek ve boyun bükerek gittiler.
YENİ TÜRKİYE'den o kadar rahatsız ki birileri, bugüne kadar görmediğimiz sayıda ajan doldurdular her yeri. Bu ülkeyi geri istiyorlar. Sadece Hatay sınırımızda Mültecilere yardım ayağına tam 176 yabancı yardım örgütü gizli ajandayla ofis açmış durumda. Bunların sadece 30'u kayıtlı kurum, diğerlerinin ne idüğü belirsiz. IŞİD çok önemli adamlar için. Suriye'de iç savaşı DİRİ tutuyor, Irak'ta nereye gönderirlerse oraya gidiyor. ÜST AKIL Esad'ı da tutuyor makamında. İran da nasılsa hem Esad'ın yanında, hem Yemen'de ve Irak'ta Bağdat hükümetinin yanında savaşıyor. Bu savaşa sokamadıkları bir YENİ TÜRKİYE kaldı. Biz de girsek tam istedikleri gibi olacak. Paramparça olmuş, birbirini yiyen Ortadoğu ülkelerine döneceğiz. Bizi İran'la bile savaştırmayı hayal ediyorlar. Böylece parçalanmış Türkiye üzerinden PASİFİK'e inecek WASHİNG ON Baronları. Her yolu deniyorlar doğal olarak. Seçim önemli bir silah onlar için. Tek engel Erdoğan'ı aşmaları lazım. Onun için Paralel'e MİT TIRLARI üzerinde fotoğraf çektirip, solcu gazeteye yayınlattırıp, muhalefeti ayağa kaldırarak oyuna dahil ediyorlar.
Bizim zavallıların Suriye'de tam 30 BİN Bayır Bucak Türkmeni ŞEHİT olmuş umurlarında değil. Onların Türkiye'den gelecek TIR'lara ihtiyacı varmış-yokmuş hiç önemli değil. Her yer yabancı Ajan kaynıyor ama yerli gönüllü ajanlar da pek az değil ülkedemizde. Onun için Erdoğan'a tıpkı Menderes'e yaptıkları gibi akla hayale gelmeyecek iftiralarla saldırıyorlar.
Son gelinen noktada Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde ALTIN klozetler varmış. Öyle dedirtiyorlar ana muhalefet liderine. Halbuki yıllar önce Kocaeli Valisi Ercan Topaca için "Altın kaplama klozet kullanıyor" diye manşet atmışlardı. Olay mahkemeye taşındı, o altın kaplama denilen klozetler nalburdan herkesin alabileceği sıradan bir malzeme olarak çıktı BİLİRKİŞİ raporlarında.
Altın'ın "A"sı yoktu ortada. Aynı Vali şimdi Hatay'da görev yapıyor, geçtiğimiz günlerde Kocaeli'ne mitinge geldi diye yine "Altın Klozetli Vali" diye İFTİRAYLA saldırdılar. Hem de paralele dönen aynı Solcu gazeteyle... Tutturamadılar ve aynı ÇİRKİN YALANI bu defa Cumhurbaşkanlığı Külliyesi için kullanma acziyetine düştüler.
Unutmayın... Menderes'e alınan MEKTUP AÇACAĞI için "Sevgilisine manikür için devlet parası ile CIMBIZ aldı" manşetlerİ attı bu zihniyet. 7 Haziran DIŞARIYA çalışanlara, HALKIN makas atacağı gün olacaktır.

Takvim

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER