SİYASET

Süleyman Özışık : Kılıçdaroğlu o kışlaya sokulmamalı!..

Tarih
10 April 2018
İzlenme
1682 Kişi

Edirne'de cezaevinde yatan Selahattin Demirtaş'ı CHP'den 17 milletvekili ziyaret ederken, HDP'den sadece 7 milletvekili ziyaret etmiş.

Herkes şaşkın!

CHP Genel Başkanı da önümüzdeki hafta Hatay'a giderek Afrin Harekatı'nı gerçekleştiren askerlere moral ziyaretinde bulunacakmış.

Hayret ettiniz değil mi?

Senin milletvekillerin asker katili PKK'nın kravatlı temsilcisini türbe gibi ziyaret edecek. Sen de bu ziyaretler hiç olmamış gibi Afrin'de PKK ile çatışan askerlere moral ziyaretine gideceksin. 

Evet, askerlerin siyaset yapmasına karşıyım...

Lakin ben askerlerin yerinde olsam, beni ziyarete gelen Kemal Kılıçdaroğlu'nu o kapıdan içeri sokmam. 

"Sen, Peygamber Ocağı dediğimiz bu yere layık biri değilsin" der, günah defterini sayfa sayfa açarım. 

"Sen git hendek kazan arkadaşlarını ziyaret et. Senin yerin burası değil" derim. 

"Sen git, adalet yürüyüşünü TSK'nın içine sızarak millete darbe yapan Fetö'cülerle yapmaya devam et. Ama buralara uğrama" derim. 

"Sen, 'Hiç bir şeyden tiksinmedim şehitler ölmez vatan bölünmez sözünden tiksindiğim kadar' diyen kadını MYK'ya almış adamsın. Burayı ziyaretinle kirletmene izin veremeyiz" derim. 

"Sen, 'Devletiniz katil değil, seri katildir' diyen kadını İstanbul İl Başkanı yapmış birisin. Peygamber ocağının toprağını bu kararı alan birine çiğnetmeyiz" derim. 

"Sen, şehit düşmüş silah arkadaşlarımın katilleriyle işbirliği yapan birisin ve bu mukaddes mekana girmeye layık biri değilsin" derim. 

Ha, illa gelmek istiyorsan...

'"YPG'nin terör örgütü olduğuna dair elimizde bir kanıt yok'
 diyen milletvekillerini partinden at, ondan sonra gel" derim. 

"YPG'lilere sivil halk muamelesi yapan, itlaf edilen YPG'lilerin cenaze törenlerine gidip ağlaşan milletvekillerini partinden at, sonra gel" derim. 

"Siha düşmanı Sezgin senin partindeyken sen burada olamazsın. Asker düşmanı Selahattin Demirtaş'ı ziyaret eden milletvekillerin orada dururken senin bizimle bir arada olman bu topraklara  hakarettir" derim.

"Sen, benim şehitlerimin yattığı şehitlikte rakı içip, alem yapan bir partinin genel başkanısın. Seni buraya sokarak şehitlerimin ruhlarını bir kez daha incitemem" derim. 

"Senin bize Afrin Operasyonu'nda nasıl destek verdiğini gördük! Bize moral ziyareti gerçekleştiren sanatçılara neler söylediğini duyduk. Senin ne desteğini ne de moral ziyaretini isteriz" derim. 

Ve en önemlisi...

"Sen Atatürk'ün kurduğu partiyi teröristlerle işbirliği yapan parti haline getirdin. Sen, Atatürk'ün ardına saklanıp, ülkesine ve milletine ihanet eden bir bedbahtsın. Buraya girecek son kişi bile olamazsın" derim.

Ben asker olsam bütün bunları derim. Vallahi de derim, billahi de derim. 

Askerliğimi yakma pahasına, hatta canımdan olma pahasına, derim. Ama ben asker değilim ve böyle bir şansım maalesef yok. 

Ben diyemem ama...

Bunları diyecek askerin alnının ortasından öperim!

DİPNOT: Allah'ım halimiz sana ayan! Birileri şunu Hatay yerine yanlışlıkla Menbiç'e veya DEAŞ'ın olduğu bir yere götürse ne güzel olur Allah'ım...

Allah'ım İnşallah...

İnşallah Allah'ım!

internethaber
10 Nisan 2018

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

 • YORUMLAR
 • As1

  11 April 2018
  1 0
  Ah Süleyman hann Pasam Aynen de ögle bunlara güven olmaz Bunlarin alayi Hain
 • ALI HAYDAR

  11 April 2018
  0 2
  Biz birlik olalim diye cirpiniyoruz! Sen ne yapmaya calisiyorsun Suleyman?
 • MERAK

  10 April 2018
  0 0
  AMİN NE YAPICAK SELAHATTİN DEMİRTAŞ'IN SELAMINIMI GETİRDİM SİZE DİYECEK YADA BİZİM ÖZGÜRLÜK SAVAŞCILARIMIZI ÖLDÜRMEYİN ONLAR PİKNİK YAPAN ARKADAŞLARIMIZMI DİYECEK ACABA GEÇEN HAFTA SÖYLEDİĞİ GİBİ SİZ ZALİMSİNİZ ÖLDÜRDÜKLERİNİZ MAZLUMMU DİYECEK.
YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER