SİYASET

Bekir Hazar : Soros sahnede

Tarih
05 June 2015
İzlenme
2557 Kişi

5 Haziran 2015

ABD
Tahran'la anlaşıyor. Hemen ardından binlerce askerini Suriye'ye gönderiyor. En son 7 bin gönüllü İranlı Esad'a katılıyor. ABD Esad'a İran yardımını tebessümle izliyor. İranlı siviller, Şam'ı ve Esad'ı korumak üzere başkente yerleştiriliyor.
Esad IŞİD'e hiç dokunmuyor, başlıyor Türkmenler'e saldırmaya... PKK güdümlü YPG sınırımızda ABD ile ortak operasyon yapıp Türkmen köylerini boşaltıyor. IŞİD de Türkmenler'e saldırıyor ve soydaşlarımızın yaşadığı kasabaları köyleri ele geçiriyor. Türkmenler Suriye'de herkesten kaçıyor.
Yetmiyor IŞİD, Irak Samara'da bombalar patlatıyor. 50 kişi ölüyor, 100 kişi yaralanıyor.
Bakıyorsunuz hepsi Türkmen. Ve aynı dönemde solcu gazetemiz Paralel'in çektiği fotoğrafları yayınlıyor. Dünyaya "Türkiye IŞİD'e silah gönderiyor" diye neredeyse ilan yayınlıyor. Bu kadar tesadüf bir araya gelir mi? Suriye'de herkes Türkler'e saldırıyor. Bu topraklarda ise Türk görünümlüler tarafından Türkiye'ye eşzamanlı yaylım ateşi başlıyor.
İngiliz ve ABD gazeteleri onlara eşlik ediyor.
IŞİD'e İngiltere'den militan taşıyan İngiliz ajanlarını yakalayan Türkiye... Barzani'ye IŞİD'den korunması için silah gönderen Türkiye. IŞİD'in katlettiği Türkmenler'e yardım gönderen Türkiye. IŞİD'le Kobani dahil heryerde savaşan ÖSO'ya yardım gönderen Türkiye... IŞİD'e karşı savaşmaları için peşmergeleri alıp Kobani'ye taşıyan Türkiye. IŞİD ve Esad'tan kaçan milyonlara kucak açan Türkiye... Gelin görün ki, bu kadar gerçeğe rağmen hala bir ÜST AKIL bu ülke insanlarını kullanarak "Türkiye IŞİD'e yardım ediyor" ALGISINI oluşturmak için deliler gibi çırpınıyor. Bizden görünenler, delirenlere eşlik ediyor. MİT TIRLARI üzerinden bu operasyona dahil olan Paralel-solcu gazetenin genel yayın yönetmeni yıllar önce SOROS'la röportaj yapan kişiydi. "Gürcistan ve Ukrayna'da DEVRİMİ ben yaptım" diye bizimkine anlatıyordu böbürlenerek SOROS... Ve o Soros'u "Devrimci sempatik" olarak hissediyordunuz bizimkinin yaptığı röportajı okuyunca. "Türkiye'de Boğaz'dan çok zengin var benim DEVRİMCİ Vakfa PARA YAĞDIRAN ZENGİN" diyordu o röportajda Soros... Ve derken Paralel'in Twitter tetikçisi tweet atıyor önceki gün. "Seçimlerde hile yapılacak" diye... Bir balkıyorsunuz bu ülkede çok sayıda örgüt kurulmuş "Seçimlerde şaibe var, oyları biz takip edeceğiz" diye. Sosyal medyada örgütlenmişler. Bunlardan biri de Turkish Philantrophy Funds ile ortak çalışıyor.
Yönetim kurulu üyesi Lou Anne King Jensen'e bakıyorsunuz, Soros'a bağlı Crest Foundation yöneticisi... Soros destekli ne kadar STK, üniversite ve Vakıf varsa hepsiyle işbirliği yapıyor. Seçimlerde hile yapıldığını şimdiden öngören bir başka yerli örgüte ise ABD'den milyonlarca dolar yağıyor.
O fonları aktaranlardan biri de National Demokratic Institute... Yönetiminde Madeleine K. Albright, Rachelle Horowitz, Kenneth F. Melley, Eugene Eidenberg ve Kenneth D. Wollack gibi isimler bulunuyor. Avrasya direktörlüğünü bir dönem eski CIA ajanı Nelson Ledsky yapıyordu. ABD'li enstitüye para fonlama konusunda Alman Marshall Vakfı ve Birleşik Krallık Dışişleri Bakanlığı da eşlik ediyor. Yenişafak dün Paralel vakıflar ve Hollanda Kraliyet Ailesi'nin de bağlantılarını yayınladı dün. BBC yerli şaibe örgütlerinin ofisinden çıkmıyor, haberlerinde ÖVGÜLER yağdırıyor. Sosyal medyadan seçim günü saldırıya geçecekler. "Seçimde hile var" diye sahte belgelerle ortalığı ayağa kaldıracaklar. Hepsinin arkasında SOROS var. Yani "Gürcistan'da DEVRİMİ BEN YAPTIM" açıklamasını, MİT TIRLARINA operasyon fotoğraflarını yayınlayan Paralel solcu gazetenin Genel Yayın Yönetmeni'ne yapan adam. Gürcistan'da Şevardnadze seçimi kazanmıştı. Soros Vakfı'nın tıpkı Türkiye'de olduğu gibi milyon dolarlar yağdırdığı Gürcü örgütler harakete geçip "Seçimde hile yapıldı" diye ortalığı ayağa kaldırdı. 20 gün sonra bu yalan haberlere inanan 30 bin kişi Meclis'i işgal etti ve Şevardnadze düştü. Evet Gezi'nin finansörü Soros tekrar sahnede... CHP'nin danışmanı ve Türkiye'de darbeye imza attığını ballandırarak anlatan Alan Makowsky de şu aralar Ankara caddelerinde sık görülüyor. Paralel'e ABD'nin kucak açmasını sağlayan CIA ajanı Graham Fuller de okyanus ötesinden Türkiye'deki seçimleri yazıyor. Bu ülkede kimlerin kimlerle hangi ittifakları yapıp, nasıl KİRLİ OYUNLAR tezgahladıklarını çok iyi görün. Ve gidip oyunuzu ona göre verin. Bu ülke bizim...

Takvim

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER