SİYASET

Bekir Hazar : Sazlar düştü!

Tarih
11 September 2015
İzlenme
3190 Kişi

11 Eylü 2015

Bu
ülkede pilav dağıttılar. HDP barajı geçti diye kazanlar kaynattılar.
Atatürk'ün kurduğu CHP'liydi onlar.
Seçimin hemen ertesinde CHP'nin Genel Başkan Yardımcısı, "Ailece HDP'ye oy verdik" diyordu.
Boğaz'daki yalıların çok sevdiği tv kanallarında HDP için oy isteniyor, müthiş kampanyalar yapılıyordu.
CHP'yi seviyorlar ama HDP'nin sazına biniyorlardı.
Algı operasyonlarında büyük ustaydılar. Köşe yazarlarını HDPlilerle kolkola gezdiriyorlar, makyajdan girip gardroptan çıkıyorlar, "Yahu bunlar bu ülkenin evlatları, bizden, oy verin "diye şirin şirincik gösteriyorlardı. Gezi olaylarında da böyle yapmışlardı. Aynı kanallarda şipşirin gösterdikleri bir kızı canlı yayında spikerin karşısında ekrana sürüp "Ah canım ne tatlı şeysin sen" diyorlardı. "Kırmızı fularlı kız" olarak takdim ediyorlardı milyonlara. "Ah be güzelim seni sırf kırmızı fularından dolayı mı gözaltına aldılar" diyorlar, polisi hedef gösteriyorlardı. Cici kız bir kırmızı fular taktı diye nasıl gözaltına alınırdı? Daha sonra o cici kızın görüntüleri çıktı ortaya. Terörist PKK Kamplarında elde bayrak dolaşıyor, "Annem de HDP milletvekili" diye hava atıyordu Türkiye'ye kan pompalayan dağlardan. Bizim Merkez medya böyleydi işte. Kandil dağındaki teröristi "Kırmızı fularlı şipşirin kız" diye bize tanıtır, sevdirmeye kalkardı.
HDP eşbaşkanı da "Yürüyün, çıkın sokağa" diyerek Güneydoğu'ya çağrı yapmış, anında buna uyulmuş ve 52 kürt VATANDAŞIMIZ çağrıya uyan PKK'lılarca öldürülmüştü 6-7 Ekim olaylarında. Ama olsundu, adam saz çalıyordu, ne de güzel türkü çığırıyordu. Ne önemi vardı 52 ölünün. Öyle yayınlar yaptılar ki, Bebek'te, Nişantaşı'nda, Etiler'de, Cihangir'de ikinci parti durumuna getirdiler HDP'yi.
CHP'lilerden oy yağdırdılar, CHP'lilere kazanlarla pilav dağıttırdılar barajı geçti diye. Kandil dağındaki teröristi bu Millet'e kırmızı fularlı şirin kız diye yutturmaya kalkanlar, Atatürk'ün kurduğu partiden de oy akıtırlardı terörsitlere sahip çıkıp, öpüp koklayan partiye. Şimdi birileri Cizre'de saz çalmıyor. Belediye başkanları çıkıp "Savaş Cizre'den başlayacak" diye Yahudi medya baronu Mudoch'ın kanalından dünyaya sesleniyor. O Cizre'de 32 kişi ölüyor, tam 800 kilo patlayıcı ele geçiriliyor. Kaleşnikoflar, bombalar toplanıyor, Türk askerine ve polisine tam 21 roketatarlı saldırı düzenliyor, yollara bombalı tuzaklar kuruluyor. O 800 KİLO PATLAYICI sazın içinde gelmedi oraya! "Hadi iç savaşı buradan başlatın" diye kandırdıkları çocukları ekrana çıkarıp kahramanlık destanı yazmaya çalışırken, o kandırılmış çocuk korkudan ağlamaya başlayınca yayınları kesiyorlar hemen.
Türk askerine ve polisine öldürmek için saldıranların yuvalandığı Cizre'ye şimdi, bizim Merkez medyanın Cici Çocuk gösterip saz çaldırdığı Demirtaş girmeye ve şov yapmaya hazırlanıyor. Herhalde "İç savaş buradan çıkacak" diyenler oraya saz çalmaya gitmiyor. Unutmayın, HDP'li Belediyelerden, HDP il başkanlarının evlerinden asla SAZ çıkmıyor. Peşpeşe yapılan aramalarda çuvallarla silahlar, bombalar, mermiler fışkırıyor. Bizim Merkez medya şimdi ne yapacak? KIRMIZI FULARLI BOMBA, KIRMIZI FULARLI KELEŞ diye mi başlık atacak yine?
Teröristlerin hamisi Almanya'da bir tv kanalında "Türkler HDP'lilere Kürtlere saldırıyor" diye bağırıyordu birileri. Bir Türk genci katıldı canlı yayına ve "Kürtlere saldırı yok. Teröristlere gereğini yapıyor Türkiye" dedi. Ve ardından sordu; "Siz hiç elinde KALEŞNİKOF OLAN PARTİ gördünüz mü?" Ne diyeceğini bilemeyen ve kekeleyen spikerin topu attığı stüdyodaki konuk "Vallahi ben cevap veremiyorum" diyerek topukladı.
Bizim Merkez medya da Almancıydı ve yukarıda sorduğumuz suallere asla cevap veremezdi. Şehit edilen Eşref Bitlis Paşa "PKK'nın en büyük finansörü Almanya ve İngiltere'dir" diyordu. Bu ülkede Avrupa'nın sırtlanları tezgah üzerine tezgah kuruyor, bizi çatışmaya sokup, seçimleri iptal ettirmek için kendini yırtıyor.
Hepimiz "BİZ" olalım asla oyunlara gelmeyelim. Türkiye Cumhuriyeti devleti GÜÇLÜDÜR ve gereğini yapacaktır.
Bırakın birileri bu ülkede saz çaldırsın.
Devlet gereğini yapıyor ve ve maskeler birer birer indiriliyor. Evet SAZLAR düştü, KALEŞNİKOF göründü.

Takvim

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

  • YORUMLAR
  • yah_ya

    13 September 2015
    1 0
    CNN ve TürkSolu ,HDP PKK dan daha PKK lı
YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER