GÜNCEL

Ali Turhan : Temas yok Funda

Tarih
26 April 2019
İzlenme
4988 Kişi

Makarnacı, bidon kafalı diye küçümseyerek hava alanına geldiler. Koca havaalanını yaparken gezicilere katılıp 3. Hava alanı dursun dediler. Çirkefliğin, nobranlığın dibine vurdular. Yetinmediler seni ben paramla döverim, sen benim kim olduğumu biliyor musun dediler. Çağdaşlık adı altın da daha uçağa binmeden uçmaya başladılar. Yogaya meraklı, sözde sevgi taklitleriyle yaşarken, bir emekçi kardeşimiz çıktı ve cevabını yüzüne karşı tokat gibi çaktı.

Sonra koskoca Türkiye kalktı sosyal medya üzerinden egonu üzerinden çekip aldı. Geriye de bir hiç kaldı. Evet, ama o alttan gelen varoş kokun gelmeye devam etti.

Ne oldu tam uçmaya başlamıştın ki, bu memleketin gerçek evlatları mabadının üzerine oturttu.

Uçuş iptal oldu.

Firma bir daha asla uçurmayacağız seni dedi. Darısı diğer firmaların açıklamalarına artık.

Sosyal medyasından hemen Ak Partiliyim mesajları yazıldı. Algının çocukları sisteme girip hava alanına laf edecekti ama olmadı. Gözler Canan Kaftancıoğlanlarını ve pornoma karışma ekiplerini bekledi ama gelmediler. Kaldın mı öylece dızdımlak komplekslerinle ortada.

O an anladım ki ülkemde güzel şeyler oluyor. Olmaya da devam edecek.

Senin sayen de emekçi işçi sınıfını sahiplen meyi hatırladık. Senin sayende magandalığın sadece statlar da ya da maçlarda olmadığını hava alanlarında da karşımıza çıkabileceğini gördük. Senin sayende şuursuzluğun fotoğrafını çektik.

Sonra GÜRGEN ÖZ sosyal medyasından oskarlık bir paylaşım yaptı ‘’ kadının birisi param var diyen, görgüsüz, bomboş, şıkır şıkır giyinmiş, aslında hiç olan meşhur bir profilsin’’ diyerek çıtayı zirveye çıkarmış

Zirveye çıkan bu çitaya biz ancak saygı duyarız.

Ama son bir not!

 Yine sosyal medyadan.

Keşke annenle baban da o gün temas etmeseymiş diye yazmış

Süper bir cümle ve festivallik bir paylaşım

CHP li vekiller VAR’a gitseler bile bu gol çıkmaz artık.

Bu memlekete bayılıyorum ve tepki veren herkesi seviyorum.

Saygılarımla

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER