GÜNCEL

Koray Kamacı : Uyuyan Hücreleri Uyandırmak İçin Özel Ekip Devrede

Tarih
07 March 2017
İzlenme
4710 Kişi
Uzun zamandır Mart ayı konusunda uyarıyordum. Belki de ilk defa artık bazı önemli isimler de bu hususu dile getirmeye başladı. Ama çok önemli bazı hususlar da bu konuda devam ediyor.

Türkiye üzerinde Fetö ile başlayan ve CIA raporlarında ‘’Karanlık Savaş’’ olarak geçen operasyonu iyi analiz etmek lazımdır. 15 Temmuz Darbe Girişiminden sonra da Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Türkiye üzerine oyunlar oynanmaya devam ediyor. 15 Temmuz’un merkez üssü olan Büyükada özellikle iyi takip edilmelidir. Şimdiler de ise İstanbul’a gelen Mossad’ın özel temsilcileri bazı emekli ve görevde olan Askerler ile önemli görüşme içindeler. Deyim yerindeyse İstihbarat savaşlarının ve Psikolojik savaşın yaşandığı bir dönem içindeyiz. Zaman zaman bu kişilerin yaptığı bu uygulamalar ve görüşmeler sonucunda sıcak çatışmalar, sokak olayları ve önemli suikastlar de uygulanma aşamasında…

Mossad’ın özellikle belli kanadın adamları ile yaptıkları görüşmeler ve kurumlarda özellikle hala gizli kalmış kripto adamları ile Referandum öncesi yaptıkları planlar önemli!

Özellikle Türkiye’nin Münbiç hamlesi sonrasında İsrail’in de planları tehlikeye girdiği için, bu konuda Mossad’ın Türkiye’de yoğun bir çalışma başlatması tesadüf olması gerek. Mossad’a taşeronluk eden Pkk Terör Örgütünün de bu noktada Mossad tarafından Türkiye’deki bazı önemli eylemlerde kullanılacağı bilgileri de göz ardı edilmemelidir. Pkk konusunda özellikle şehir yapılanmasındaki uyuyan hücreleri bu yolla uyandırılmak istenmektedir. Mossad özel temsilcilerinin yürüttüğü bu çalışma Türkiye’de Referandum öncesi kaos çıkarma planıdır. Bu konuda yine söylüyorum; Türkiye’de Mossad’ın hangi kanadın adamları ile görüştüğü hangi bazı emekli askerler ile gizli gizli buluştuğu ve Pkk’nın şehirlerdeki uyuyan hücreleri için yaptıkları çalışmaları bir bir deşifre etmek lazımdır. Bu konuda İstihbaratımız İKK faaliyetlerine hız vermelidir. Özellikle saha adamlarının aktif çalışması ve bu kişilerin saha muhbirleri konusunda dikkatli ve titiz bir çalışma yapılması gerekmektedir. Ayrıca bazı merkez şehirlerde de önlemler arttırılmalıdır. Ankara bu konuda çok önemlidir…

Sevgili dostlar ne olursa olsun ne yaşarsak yaşayalım gün birlik olma günüdür:

Gün haçlılara karşı mücadele etme günüdür.

Gün batı ve emperyal kuvvetlerin güdümündeki taşeron örgütlerle mücadele etme günüdür.

Gün içimizdeki Siyonist odaklı gruplarla bizleri arka cepheden vurmaya çalışan milli menfaatlerimizi zedeleyen, devletin kurumlarına sızmış olan güruhla mücadele etme günüdür.

Gün bizleri ayrıştırmak için her türlü ayrımcılığı körükleyen ve psikolojik olarak yıpratmaya çalışanlar ile mücadele etme günüdür.

Gün kendilerini dünyanın efendisi gibi gören ve Müslüman Coğrafya ’da çoluk, çocuk, genç yaşlı demeden Müslüman kanının akması için çalışan şeytan ile işbirliği yapanlar ile mücadele etme günüdür.

İstiklal 
7 Mart 2017

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

 • YORUMLAR
 • izya

  07 March 2017
  0 0
  Rabbim devletimize milletimize zeval vermesin. Rabbim, Fetö ile alakası olmadigi halde haklarinda uzaklaştırma, tutuklama veya ihraç işlemlerini yapilan insanlara bir an önce aklanmalarını nasip etsin. Hainleri bulmaktansa dikkatsiz davranıp verilen yetkiyi kötüye kullanip masumlar hakkında işlem yapanlara hesap sorulmadikca, Masumlar yokmuş gibi davranıp ahları alındıkça ülkemin bekasindan 15 temmuz gecesinden daha çok endiseleniyorum. Cumhurbaşkanımız farkeder inşallah.
 • Arda DENİZ

  07 March 2017
  1 0
  Mükemmel bir yorum Koray Bey.. Evet zaman birlik ve dirlik olmak zamanıdır. Bu ülkeyi hiçbir terör ve şer odağı yıkamayacaktır, yıktırmayacağız. Allah, Türkiye Cumhuriyetini payidâr eylesin. Devletimize ve milletimize zevâl vermesin inşâAllah!
YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER