POLEMİK

Hakan Albayrak : “Türk’ün gücü” PKK’nın hizmetinde

Tarih
11 August 2015
İzlenme
3450 Kişi

11 Ağustos 2015

Silah zoruyla yüzüstü yere yatırıp ellerini arkadan bağladığı Kürtlere “Türk’ün gücü”yle alakalı nutuk çeken ve üstelik bu manyaklığı videoya kaydeden güvenlik görevlisi hakkında soruşturma açıldı.

Hesabı çatır çatır sorulacaktır inşaallah.

Kürtleri kışkırtıp “Ne dedin? Türk’ün gücü mü? Al sana Kürt’ün gücü!” diye rest çekmeye sevk etmeyi amaçlayan bir provokatör müdür yoksa vatanı akıllıca sevmeyi beceremeyen bir şovenist midir nedir; neyse ne, silahı muhakkak elinden alınmalı bu adamın.

O rezaletin başka sorumluları varsa, onlar da meslekten atılmalı.

Kürt Meselesi’ni bu zihniyetteki adamlar doğurdu.

PKK, bu zihniyetteki adamların omuzları üzerinde yükseldi.

Oluk oluk kan, bu zihniyetteki adamlar yüzünden aktı.

Şimdi de “Kürt olmayanın arabasını yakın!” diyen manyakların ırkçılığı ve emperyalist ihalelerden mütevellit provokatörlüğü yüzünden akıyor.

“Silahlı propaganda”sını ‘ofsayta’ düşüren hukuk devleti ve hükümetin mutedil söylemi, PKK’yı çıldırtıyor.

Kürtleri yere yatırıp enselerinde “Türk’ün gücü” namına boza pişiren Eski Türkiye askerlerine ve polislerine hasret kaldı PKK.

Bu hasreti dindirmeye kalkan güvenlik görevlileri PKK’nın askerleri hükmündedir.

Bütün bunlarla beraber şunu da söylemezsek hükümete haksızlık etmiş oluruz:

Söz konusu hadise münferit bir hadisedir; terörle mücadeleyi hukuk çerçevesinin dışına taşırmamaya azami gayret gösterdiği aşikâr olan hükümetin bu hassasiyetini gölgelemek isteyenlerin değirmenine su taşıyacak şekilde ele alınmamalıdır.

Diriliş Postası

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

  • YORUMLAR
  • yasin

    12 August 2015
    7 0
    Türkün güçlü kuvvetli olması her dönemde şarttır, bunu dile getirmek yanlışmış gibi bir algı oluşturulmasıda ayrı bir psikolojik operasyon, bahse konu videoda yere yatırılan kürt kökenli teröristlerin araçlarında ele geçirilen silahlar ve bombalar orta yerde dururken olayı basit bir milliyetçilik meselesi gibi göstererek emniyet görevlilerini hedefe oturtmak PKK propogandasının bir başka versiyonudur. işten atılsın dediğiniz emniyet müdürü o aracı durdururken vurulmuş olsaydı şehit oldu diye burada vahhlar çekecektiniz, kelle koltukta her an kurşunların hedefi olmaya hazır sizin bizim güvenliğimizi sağlamak için çalışan görevlilere "masum kürtlere" böyle davrandılar algısıyla hakaret etmenizi kınıyorum. orada yerde yatanlar dağa silah taşıyan teröristlerdi hak ettikleri de söz değil kurşundu aslına bakarsanız ama devlet algı operasyonlarıyla aciz duruma düşürüldüğü için hakkıyla mücadele edemiyor teröriste masum kürt demekten sizde vazgeçin. bu ülkenin müslüman kürtleri kadar müslüman türkler ide ezildi bunu en iyi siz bilirsiniz, PKK ya oy veren ona çanak tutan onun amacına hizmet eden türk te olsa kürtte olsa haindir burada yere yatırılmış olanlarda bu hainlerden bir demettir.
YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER