SİYASET

Erem Şentürk : CIA’nin TIR’ları yakalandı

Tarih
01 June 2015
İzlenme
6452 Kişi

1 Haziran 2015

Elhamdülillah, MİT TIR’larında silahlar varmış. Cumhuriyet gazetesinden önce Aydınlık gazetesi aynı fotoğraflarla aynı haberi yapmıştı zaten; ama demek ki Doğu Perinçek’in çapını beğenmediler. Can Dündar’a neyse parası verelim bir şut da sen çek dediler herhalde. 17 aydır ellerinde bulunan fotoğrafları, videoları tam seçime 10 gün kala son bir umutla bir daha piyasaya sürdüler; Yersen!

MİT TIR’larına kurulan hain tuzağın bir gece sonrasında İsrail’in İbranice ve İngilizce haber sitelerinde vardı zaten fotoğraf ve videolar. Öyle gizlisi saklısı olan bir durum kalmamıştı ortada. Kendisine vatansever diyen Paralel bir “kardeşimiz”, devletin memurları yerlerde derdest edilirken elindeki kamerayla çektiklerini İsrail sitelerine servis edince aslında kime uşaklık yaptığına da şahit olmuştuk hep birlikte.

Her neyse… Can Dündar ve Pensilvanlıların kim olduğunu herkes biliyor zaten. Fakat Devlet Bahçeli, MİT TIR’ları hakkında konuşunca hayal kırıklığı oldu bende. Son tahlilde milliyetçi bildiğim ve inandığım ülkücülerden İsrail’e paralel açıklamalar gelince ne oluyor yahu dedim. Kraliçe’nin BBC kanalı aşk, şevk ve sevinçle Devlet Bahçeli’nin laflarını aldılar vurdular Türkiye’ye…
Türkmen Dağı’nda Bayır Bucak Türkmenleri ile Whatsapp mesajı üzerinden sohbet ediyorduk dün sabah. Ambulans, silah, mühimmat eksiklerinden bahsediyorduk. Beşşar ve İran’a beddualar ettik. Mehmet Şandır üzerine konuştuk ve konu Devlet Bahçeli’nin açıklamasına geldi. BCC’nin sevinç çığlıklarıyla duyurduğu açıklama:

Devlet Bahçeli: “Komşu coğrafyalardaki iç savaşa taraf olan, teröristleri, isyancıları ahlaksızca silahlandıran Erdoğan ve Davutoğlu vatana, millete ve devlete ihanet etmiş olmayacak mıdır? Demokratik ve medeni bir ülkede, MİT TIR’larıyla ilgili yaşanan benzeri bir felaket tablosundan sonra hiçbir hükümet ayakta kalamayacaktır.”
Türkmenler dediler ki: “Bahçeli ve kurt işareti yapan ülkücüler dağa gelsinler, yüzümüze bakarak terörist desinler bize. Bahçeli, İran’a mı yaranmak istiyor? Bize burada terörist diyen İran, bize terörist diyen Beşşar, bize terörist diyen İsrail! Bahçeli hangisinin ağzıyla konuşuyor, hangi ülkenin milliyetçisi o?
Erdoğan’a hakaret etmekten vakit bulursa Sayın Bahçeli ve arkadaşları inşallah Türkmenlerin bu sorularına verecek bir cevap bulabilirler.
Geçmiş zaman milli duruşları için defalarca Allah razı olsun dediğim Devlet Bahçeli’nin “Medeni ülkelerde böyle şeyler olmaz” lafı üzerine benim de soracak birkaç sorum var: İsviçre, ABD, Fransa, İsrail, İngiltere ve Rusya uçakları, Afrika başta olmak üzere Müslüman coğrafyasını silaha boğdular, yıllardır. O ülkelerin gizli servis uçaklarının çikolata taşıdığını sanıyor galiba Devlet Bahçeli. Ayıptır, ayıp!

TIR’larda silah varmış
Düşünsenize o TIR’lardan battaniye çıktığını, ne büyük utanç kaynağı olurdu! Ben Cumhuriyet gazetesinde mühimmat listesini okurken az bile buldum şahsen.
Gelelim meseleye. İşine gelmeyen herkese “İrancı, Acem uşağı” diye iftira eden Pensilvanya avanesi, Suriye Devrimi’nde niye İran’ın yanında yer alıyor? Silahlar, ÖSO’ya gidiyormuş. Gitsin! Ahraruş Şam’a gidiyormuş. Gitsin! Fetih Ordusu’na gidiyormuş. Gitsin! Kiminle savaşıyor bu mücahitler? İran, Rusya, PKK, IŞİD, Beşşar. Hangisinin tarafındasınız, efendiler? Derdiniz ne sizin? Sırf Erdoğan’a laf söyleme fırsatı bulduğunuz diye kafirin ağzıyla niye konuşuyorsunuz? Bu mu sizin davanız, bu mu sizin Müslümanlığınız? Lafa gelince İran tehlikesinin farkındasınız hepiniz. Sabahtan akşama kadar atıp tutuyorsunuz. MİT TIR’ları konusunda SAVAMA ne diyorsa onu diyorsunuz. Bu nasıl iş? Necisiniz siz? İran Gizli Servisi ile bire bir aynı lafları niye konuşuyorsunuz? Kripto İrancılar sizi… Dalga geçmeyin Müslümanlarla! Savama ajanı mısınız?
Kimin tarafındasınız siz?

Diriliş Postası

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

  • YORUMLAR
  • karman

    02 June 2015
    1 1
    abi tonlamana hayranım adamsın devam et böyle
YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER