SİYASET

Kurtuluş Tayiz : Gençlik, TikTok'çulara bırakılmayacak kadar önemli

Tarih
29 June 2020
İzlenme
660 Kişi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın YKS öncesi gençlerle Youtube üzerinden canlı yayın yapması, muhalefet cephesinde büyük rahatsızlık yarattı.

Zira muhalefet, 2023 seçim stratejisini şimdiden gençlik üzerine kurmuş durumda. Gençliği, Erdoğan’a karşı dolduruşa getirebilirlerse kendilerince bir “başarı” elde edebileceklerini hesaplıyorlar.

Bu yüzden de gençliği etkilemek için her türlü yönteme başvuruyorlar. Kimi Youtube’ta avcı hikayeleri gibi gençlik masalları anlatan buluşmalar gerçekleştiriyor. Kimi de gençlere ulaşmak adına sözüm ona “Tiktok” videoları yayınlıyor.

Erdoğan'ın youtube yayını 'dislike' rekoru kırdı | Veryansın TVCHP, HDP ve FETÖ’nün yerleşik medyadaki kara propaganda ağları ve sosyal medya mecraları da uzun süredir zaten gençlere Erdoğan düşmanlığını empoze etmek için kesintisiz, sistematik yayınlar yapıyorlar.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gençlerle Youtube’ta buluşma gerçekleştirmesi, gençlerin sorunlarını doğrudan kendilerinden dinlemesi, şikayet ve eleştirilerine kulak vermesi, pek çok yanlış bilgiye açıklık getirmesi bu yüzden en fazla da muhalefeti rahatsız etti. Aslında Erdoğan gençlerle belirli aralıklarla, sık sık görüşen bir isim.

yazının devamı 

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER