GÜNCEL

Erkan Tan : Amerika ve Avrupa'ya da harekat

Tarih
19 April 2022
İzlenme
1340 Kişi
DAĞA çıkınca, PKK'lı… Suriye sınırını geçince, PYD/YPG'li... İran'da PJAK… Meclise girince, HDP'li oluyorlar. İnşallah; kimse Türkiye'yi tehdit edemeyecek. Suriye ve Irak'ın kuzeyinde çevrilen film ve fırıldakları asla unutmayacağız.
Kimse Türkiye'den böyle bir operasyon beklemiyordu.
Pençe-Kilit operasyonu ile aslında kimleri yok ediyoruz…?
Sadece teröristlere değil, uzun vadede; Türkiye'yi bölüp parçalamak isteyen ABD'ye, İsrail'e ve Avrupa'ya da operasyon yapıyoruz. Başkan Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki bağımsız, güçlenen, Müslüman hassasiyetler ile davranan Türkiye, inşallah başaracaktır. Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Devlet Bahçeli ve diğer destekleyenler ile Cumhur İttifakı; bu sonuçların alınmasındaki en önemli nedendir. Bir ve beraber olan aziz milletimiz, en büyük gücümüzdür. İçimizdeki düşmanlara da odaklanmalıyız.
PKK/YPG/PYD/KCK ve bunların siyasi parti maskeli arkadaşları, korkunç yüzleri ile açığa çıktılar. Gerçek bütün çıplaklığı ile meydanda duruyor. Beyni ve kalbi İsrail'in, gövdesi Avrupa ve ABD'nin, elleri İran'ın, ayakları Rusya'nın, Kürt görünümlü Kürt katilleri...
HAZİNEDEN PAY, RTÜK'TE ÜYE DEVAM ETSİN Mİ?
HDP, aziz milletimizin kendisine verdiği şansı, imkanı tercih etmemiş; milletimizin vekilliğini değil, teröristlerin vekili olmayı tercih etmiştir... Diyarbakır HDP İl binasının önünde eylem yapan anne ve babalar, her gün yüreğimizi dağlayan açıklamalar yapıyorlar...
Belge, bilgi, tanıklıklar ile korkunç olaylar anlatıyorlar.
Evlatlarımızı, HDP il ve ilçe teşkilatlarında görevli olanlar, HDP il ve ilçe binalarından dağa kaçırdılar, diye feryat ediyorlar. Bu feryatlar arşı titretmez mi...?

yazının devamı

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER