YAŞAM

Ölüm döşeğindeydi, tam 206 kilo verdi!

Tarih
06 August 2018
İzlenme
416 Kişi
Ölüm döşeğindeydi, tam 206 kilo verdi!

Amerika Tennessee'de yaşayan Nikki Wester, yemek yeme bağımlısı... Yemek yeme bağımlılığının kendisini öldüreceğini düşünüp, kilo vermeye ikna olan Nikki Wester, şimdi ise görenleri hayrete düşürüyor...

Nikki Wester ölüm döşeğindeydi, tam 206 kilo verdi!

Birkaç yıl önce hareket edemeyecek kadar kilolu olan Nikki Wester'in hayatı adeta cehenneme dönmüştü. En son 294 kilo olan Wester, neredeyse kendi ihtiyaçlarını dahi karşılayamayacak hale gelmişti.
Nikki Wester ölüm döşeğindeydi, tam 206 kilo verdi! 

Amerika Tennessee'de yaşayan Nikki Wester, yemek yeme bağımlısı olduğunu açıklamıştı.Nikki Wester ölüm döşeğindeydi, tam 206 kilo verdi! 

Hayatı belgeselleştirilen genç kadın, vücudu nedeniyle çok acı çektiğini ve bu durumdan nefret ettiğini söylemişti.Nikki Wester ölüm döşeğindeydi, tam 206 kilo verdi! 

Yemek yeme bağımlılığının kendisini öldüreceğini düşünüp, kilo vermeye ikna olan Nikki Wester, iki yılda verdiği kilolarla hayrete düşürdü. Şimdi ise görenleri hayrete düşürüyor.Nikki Wester ölüm döşeğindeydi, tam 206 kilo verdi! 

 

Nikki 158 kiloya kadar düştüğünde doktor kendisini operasyona hazırladı. Nikki’nin bel bölgesinden 25 kilo ağırlığında deri alındı.

Nikki Wester ölüm döşeğindeydi, tam 206 kilo verdi!

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

DİĞER MAKALELER