GÜNCEL

Yusuf Kaplan : Yaşadığımız, adı konulmamış bir dünya savaşıdır!

Tarih
03 May 2021
İzlenme
1013 Kişi

Birileri dünyayla dalga geçiyor olabilir mi? Yaşadığımız adı konulmamış, bambaşka yöntemlerle ve aktörlerle sürdürülen bir dünya savaşı mı acaba?

Dünya, dünya tarihi boyunca tanık olunmayan bir kaosun eşiğinden geçiyor! Bir virüs, dünyaya hükmediyor, yön veriyor, dünyayı dize getiriyor! Tarihte çok ender yaşanan bir felâketle boğuşuyor İnsanlık!

Dünya, adı konulmamış bir dünya savaşının tam ortasında şu ân: Bu savaşın ajanları, küresel ölçekte güdümlü medya organları, aşı savaşları üzerinden büyük vurgun yapan sözümona tıp profesörleri ve bütün bu olağanüstü, kaotik hâdiselerden yeni bir dünya düzeni çıkarmak için kolları sıvayan, ulus devletleri tarihe gömen işlere imza atan kapitalist-yahudi karteller ve ağababaları.

MEDYA, KORONAYA YAKALANDI! YOĞUN BAKIMDA!

Almanya basını: Koronavirüs yasakları uzatıldıİnsanı tedirgin eden şey şu: Bu yaşadığımız şey, normal mi? Değil.

Neler oluyor, kim bu felâketi dünyanın başına bela etti, diye sorması ve araştırması gereken medya organları bir anda küresel kapitalist çıkar çevrelerinin borazanlığına soyunmaya başladılar ve ne olup bittiğini soran insanları aşağılamaktan, şeytanlaştırmaktan başka bir iş yapmıyorlar!

Dahası, siyasî olarak dünyayı hallaç pamuğu savuracaklar, altını üstüne getirecekler, mahvedecekler!

Amerika’da Joe Biden, başkanlığını koronaya borçlu! Kitleleri korkutarak teslim alan korona medyasına!

Korona ortamında, medya iğrenç bir propaganda makinasına dönüştü Amerika’da ve inanılmaz bir şekilde şeytanlaştırılan Trump tahttan indirildi medyanın hastalıklı tezgahları, insanın zekasını hiçe sayan ürpertici sözümona “haberleri” marifetiyle!

Medya koronaya yakalandı! Yoğun bakımda! Bu hâli ile bizi bilgilendiremez elbette. Kendisi haber konusu olacak ve tedavi uygulanacak kadar hasta şu ânda!

AŞI SAVAŞLARI VE ÖRGÜT GİBİ ÇALIŞAN TIP ORGANLARI!

Avrupa'da aşı savaşı büyüyor - Son Dakika HaberleriAdı konulmamış bu dünya savaşı şu an aşı savaşları üzerinden yaşanıyor zaten bütün hızıyla ve iğrençliğiyle...

Aşı meselesi bütün dünyada korkunç boyutlar kazanmaya başladı!

Bir yandan, aşı kartelleri arasında bütün dünya ölçeğinde iğrenç bir savaş yaşanıyor!

Öte yandan, kapitalist-yahudi küresel sistemin ağababaları, dünyaya keyiflerince çeki düzen vermek için ürpertici projeler geliştiriyor ve bunları bütün dünyaya dayatıyorlar!

Bu savaşın ajanları anlı şanlı tıp profesörleri! Faşizmin dibini gördük bu noktada!

Tabip odaları, her konuda -çoğu zaman militanca denebilecek türden- açıklama yapıyor ama aşı endüstrisinde yaşanan iğrençlikle ilgili, bu iğrençliğe bulaşan, bütün televizyonlarda gece gündüz demeden dolaşan saygın tıp mesleğine gölge düşüren bu kişiler hakkında işlem yapmalıdır.

Örgüt gibi çalışan, küresel sistemin borazancısı gibi mesajlar yayınlayan tabip örgütlerine seslenmiyorum: Olur olmaz her konuda açıklama yapmak, hükümet kurmak veya hükümet yıkmak gibi sizi ilgilendirmeye işlere soyunmak yerine, önce bu korona denen şeyin nasıl bir tezgâh olduğunu deşifre etmeye bakın.

Küresel kapitalist sisteme su taşıyan yüzkarası sosyalist örgüt rolü oynamak nasıl bir duygu acaba? Dahası, aşı kartellerine çalışan, tv tv dolaşıp şirketlerinin kârlarını katlayacak yorumlar yapan, saygın tıp mesleğini ayaklar altına alan yüzkarası prof kılıklı doktorları meslekten men edin önce!

ULUS DEVLETLERİN SONU: BİR AVUÇ KARTELİN DÜNYA İMPARATORLUĞU!

Dünyayı üç beş çapulcu kapitalist-Yahudi şer gücün kölesine dönüştürdüler! Ulus devletler hadım edildi, çoktan tarih oldu, işlevsizleşti.

Tam bir uygar barbarlık çağının ortasına fırlatılmış gibiyiz...

Bütün insanlık çaresiz!

Her kafadan bir ses geliyor...

Dünya Sağlık Örgütü, sözkonusu kartellerin sözcüsü ve gözcüsü gibi çalışıyor.

Düşünsenize... Bill Gates isimli şahıs, 40 küsur devlet başkanının suratlarına baka baka, tabiatın dengesini altüst edecek ürpertici projelerini dayatıyor hepsine talimat verircesine!

İçlerinden biri de kalkıp da “Ne oluyor yahu? Sen kimsin? Hangi yetkinle dünyanın alacağı şekli belirleyecek kararlar alabilirsin; bu yetmezmiş gibi burada bize dayatmaya kalkışabilirsin?” demiyor!

Dünyayı korona hapishanesine dönüştürdüler!

İnsanlığı evlere tıktılar, koyun gibi güdüyorlar!

Bu korona işinin biyolojik bir savaş olduğu, virüsün laboratuvarda üretilmiş olabileceği büyük bir ihtimal ama elimizde delil yok.

Ya da bütün delilleri yok ediyorlar.

Bilmiyoruz!

yazının devamı

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER