SİYASET

Yiğit Bulut : “Erdoğan’sız Türkiye-Türkiye’siz Dünya Denklemi” hayali kuranlar !

Tarih
06 April 2016
İzlenme
2408 Kişi

Bazıları, altına gizlendikleri şemsiyelerin büyüklüğüne güvenerek, şöyle düşünüyor; o kadar akıllı ve tecrübeliyiz ki, bizim yaptıklarımızı, kurduğumuz OYUN’u kimse anlamıyor! Adım adım istediklerimizi yapıyoruz!

Devam edin beyler! Rahat olun, daha çok açık verin! Daha hızlı deşifre olun ! Finans piyasalarındaki “zeka kokan girişimlerinizden”, siyasi-ekonomik-sosyolojik dokuya yönelik her adımınıza hatta ihanetinizin sırıttığı gizli sarmalınızdan, yurtdışı ABİLERİNİZE kadar, görmediğimizi, sizi ve SAHİPLERİNİZİ analiz etmediğimizi mi sanıyorsunuz!!

Gizli-AÇIK ittifaklar, dahice fikirler, medya operasyonları...Destekler gibi görünüp BAŞKANLIK başta olmak üzere kavramları yıpratanlar, kısacası kendini AKILLI sananlar; NEYİN ARKASINA SAKLANIRSANIZ SAKLANIN KABAK GİBİ ORTADASINIZ...

Bu tespitler sonrası soralım; LİDER neden hedef? DEVLET’i ayağa kaldıran isim neden yine “12’de”! NEDEN BİRİLERİ HALA DERS ALMADAN, “ERDOĞAN’SIZ TÜRKİYE” PROJESİ PEŞİNE YENİDEN DÜŞTÜLER!

Cevap yüzyıllardır değişmedi ! Anadolu’ya girip YURT yapma yolunda ilerleyen ordunun arkasında bir “akıl” ve binlerce yürek vardı... O akıl Nizamülmük’ten başkası değildi... Cezası gecikmedi, sahada yenilemeyenler, HAŞHAŞİLER tarafından “akil adamın” öldürülmesiyle durdurulmak istendi... O GÜNDEN bugünlere tarih birçok “haşhaşin, birçok brütüs” gördü... Görmeye de devam ediyor!

Sonuç: son döneme bakınca durum çok açık; tarih tekerrür ediyor ve Cumhuriyet kurulduğundan bugüne ilk defa “ANADOLU’ya gerçekten yerleşen bir Türkiye gerçeğini” hayata geçiren, SEÇİLMİŞ BAŞBAKAN VE SEÇİLMİŞ CUMHURBAŞKANI OLARAK coğrafya dinamiklerini canlandıran Erdoğan, yine büyük bir saldırı altında...

UYUYAN HÜCRELER UYANDIRILIYOR VE HAREKETE GEÇİRİLİYOR... Hedef doğrudan Erdoğan ve sistemi “en noktasına” taşımak istediği HEDEFLERİ...

Son söz: Türkiye öyle bir denge üzerinde duruyor ki, o dengenin altın noktası Erdoğan... Bunu idrak edemeyip ‘Erdoğan olmasın da ne olursa olsun’ hayaline kendini kaptıranlar ve düşüncelerini bastırıp, inanmadığı halde sahte davrananlar o kadar çok ki; Erdoğan’ın cm yerinden oynamasında içlerinde biriktirdikleri her şeyi ortaya dökmeye hazırlar... Bu ‘sahtekarlar koalisyonu’ ve sahip oldukları ‘Türkiye manda bile olsun ama Erdoğansız olsun’ mantıkları, bu ülkeyi seven bir vatandaş olarak Türkiye adına beni bir vatandaş olarak “uyanık olmaya” zorluyor ! Kendi hırsları için Türkiye’yi geçmişte acımadan yakanlar ve bugün de yakmak için fırsat kollayanlar , ‘Erdoğan çekincesiyle’ kıpırdayamaz haldeler. Olaya siyasi değil Türkiye’nin ‘altın dengesi’ ve hepimizin her türlü güvenliği açısından bakınca; 17 Aralık ve Gezi Darbe Denemeleri’nin GÜÇLÜ LİDERLİK olmayan bir Türkiye’de bu halka neler yapabileceği çok ama çok açık... Hedef çok açık; güçlü liderliği yık, Türkiye’nin malını, canını, kanını em! Aynen eskisi gibi!

Star
6 Nisan 2016

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER