GÜNCEL

Tamer Korkmaz : Bağımsız Müslüman Türkiye’ye karşı “aynı safta” buluştular

Tarih
28 July 2020
İzlenme
1079 Kişi

Berliner Zeitung denilen Alman paçavrası “Dronlardan çekilen videolar, Ayasofya’nın camiye dönüştüğü gün (10 Temmuz) beklendiği gibi on binlerce inançlı insan yerine kuru gürültü çıkaran iki yüz kişinin geldiğini gösteriyor” diye yazmıştı.

Husumetleri gibi cahillikleri de paçalarından dökülüyordu…

*

86 yıllık zincirleri kırılan Ayasofya Camii’ndeki ilk Cuma Namazı’na 350 bin kişi katıldı…

Avrupalı Köşe Yazarları Ayasofya İçin Ne Yazdı? | Haberler > MedyaAyasofya’nın dört minaresinden birden ezan sesi yükselirken, muhteşem bir manevi atmosferin içinde muazzam bir sevinç yaşandı.

“Sonsuz şükürler” eşliğinde...

*

İslam Düşmanı Berliner Zeitung’un o nüshası da tarihin çöplüğünü boyladı.

İçeride ise Ayasofya’nın Cami olmasına adeta ateş püsküren medya paçavraları arasında Laiklik Putçusu “Cumhuriyet” başı çekti.

Bir kez daha…

Batılı dostları ile aynı safta yani “İslam düşmanlığı safında” buluştular!

“LAİKLİĞİN CENAZE NAMAZI”

Cumartesi günkü CHP Kurultayında sahne alan Yaşar Okuyan, Ayasofya’daki Cuma Namazını “Laikliğin Cenaze Namazı” olarak nitelendirdi.

Türkiye siyasetinde “Dön Baba Dönelim” filminin başrol oyuncusu olan (son dönemde CHP’li) Yaşar Okuyan’dan bahsediyoruz…

Ayasofya Camii’ne işaretle “Nasıl bir tehlike ile karşı karşıya bulunduğumuzun farkındayız” diye feveran etti, Mister Okuyan!

Bu “Yüz Seksen Derecelik Yaşar” 1980 öncesinde MHP yöneticilerindendi.

*

Hayır, izlemekte olduğumuz bir “sürrealist film” falan değildir…

-Lütfen alıcılarınızın ayarıyla oynamayınız!

*

Yaşar Okuyan Eşek gibi anıracak mı? - Dailymotion Video1980 öncesinde “Yerleştirilmiş Ürün” özel görevini icra eden Mister Okuyan…

24 Haziran (2018) seçiminden önce ekranlarda “Devlet Bahçeli barajı geçsin, Tandoğan Meydanında anırmazsam şerefsizim. Haydi, anırtın beni!” diyerek büyük konuşmuştu!

25 Haziran günü, birçok ülkücü Yaşar Okuyan’ı Tandoğan Meydanında beklemişti: heyhat, “Bay Dön Baba Dönelim” ortalıkta yoktu!

GARP CEPHESİNDEN “KONTROLLÜ” KEMAL

Bir de Ayasofya Camii’ndeki ilk Cuma Namazına katılmayan ve bir kere daha “safını” belli eden Sam Amca’sının Kemal’i var…

Aynı zamanda, Komprador Burjuvazi’nin yani Baronsal Kısa Kılıç Heyeti’nin “Kontrollü” Kemal’idir!

CHP’nin “Dikensiz Gül Bahçesi!” antetli 37. Büyük Kurultayında, “Benim Adım Kemal”in karşısına çıkmak isteyen üç aday da “yeterli imzayı” bulamadılar…

Bu isimlerden biri olan İlhan Cihaner kürsüden şöyle yakınıyordu:

“Genel Başkan ve beraberindekiler buradan selfie çekerek gittiler…

Sözde tüzüğümüze göre demokrasimizin geleceği tartışılacaktı. Buradan bir karar çıkacaktı, biz de geleceğimizi kuracaktık…

Neredeler?

Bu ciddiyetsizlikle nasıl iktidara geleceğiz? Bu bir tiyatrodur!”

CUMHURİYET “SANSÜR” PARTİSİ

CHP’nin Başı, Demokrasi ve Özgürlük sözcüklerini tekrarlamayı pek seviyor, ya…

Kurultayda kürsüye çıkan CHP’lilerden Nuriye Berberoğlu’nun “Tıpış tıpış yürümeyi tercih eden delegeler nasılsınız? Halinizden memnun musunuz?” diye sorması pek manidardı.

Dahası var…

Nuriye Hanım’ın “Partimiz (on sene önce) uluslar arası bir operasyona maruz bırakıldı.” diye başlayıp Deniz Baykal’a yönelik kaset operasyonunu gündeme getirince mikrofonunun sesi kısılıverdi!

FETÖ'cüleri neden ihraç etmedin? diye sordu konuşması kesildi! CHP ...“Acayip Demokratik” CHP, on yıldır -kurultaylarda bile- Baykal Operasyonunu tartışamıyor!

Türkiye’deki Baronsal Gladyo’nun (Kompradorlar) FETÖ eliyle gerçekleştirdiği bu Kaset Operasyonu’nun ardından, Kemal Kılıçdaroğlu CHP’nin Genel Başkanlık koltuğuna ışınlanmıştı.

Mister Kılıçdaroğlu, kaset operasyonundan Kasım 2009’da Frankfurt’taki Kempinski Otel’de “çok ilginç bir yöntemle” haberdar edilmiştir!

KEMAL’İN “BİLUMUM DOSTLARI”

Mister Kemal, Kurultay’da “Dostlarımızla birlikte iktidar olacağız” dedi.

“Dostları” mı? İlk elde “Zillet” İttifakındakilerdir…

yazının devamı

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER