DÜNYA

Şevki Yılmaz : Papa ile Patrik birer Ebrehe’dir!

Tarih
05 December 2014
İzlenme
2548 Kişi

5 Aralık 2014

Dünya İslam Birliği’nin İstanbul Merkezli Liderliği olan hilafet makamı, içimizdeki hain ve işbirlikçi İttihad Terakki masonlarının çabaları sonucunda ortadan kaldırılınca, Dünya’nın sevk ve idaresi Roma adına Vatikan’ın eline geçti!

Zihinlerinde Haçlı zihniyetini hâlâ yaşatan Protestan ve Katolik Hıristiyan Dünyası, ABD, Rusya, İngiltere ve Fransa gibi ülkeler eliyle Uzakdoğu, Afrika, Balkanlar, Türk Cumhuriyetleri ve İslam dünyasını sömürmeye ve katliamlarına devam ediyorlar.

Tam bir Haçlı Birliği! Bir de tüm bu faaliyetleri yönlendiren bir Siyonizm belası!

Evet! Ebreheler ölmedi kıtalar dolaşıyor! Roma’da Papa, İstanbul’da Patrik ve Telaviv’de Hahambaşı birer Ebrehe’dir! (Fil Suresi 1-5 âyetlerindeki ruhu mutlaka diri tutmalı her daim teyakkuz halinde olmalıyız.)

Kâbe-i Mübareke’ye ve oradan yer yüzüne yayılan İslam nuruna düşman birer Ebrehe!

Başta eşsiz Önderimiz sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize ve kendilerinden olmayanlara düşman Papa, Patrik ve Hahambaşı, bugünün dünyasında işlenen tüm zulümlerin ve katliamların baş sorumlularıdır!

Hem Beytullahımız olan Kâbe’yi, hem Mescid-i Nebeviyye’yi ve hem de Mescid-i Aksa’yı yıkmaya yemin edecek kadar ileri gitmişlerdir.

Hz. İsa (a.s) Efendimizi “Allah’ın oğludur” diyerek Allah’a ve Peygamber anası Hz. Meryem (a.s)’a zina iftirası atacak kadar zalimleşebilmişlerdir.

Tüm peygamberlerin sünneti olan evliliği kendilerine ve zavallı rahibelere yasaklarken, hayvanların bile kabul etmediği erkekle erkeğin, kadınla kadının ahlaksız nikâhlarını kilise mabedinin içinde kıydıracak kadar ahlaktan uzaklaşmışlardır.

Müslüman gurbetçilerin küçücük canciğer çocuklarını Hıristiyanlaştırmak için evlerinden, ellerinden ve canlarından koparıp Hıristiyan ailelere zorla verdirterek zalimleşmişlerdir.

Ülkemizde ve fakirleştirilen geri bırakılmış tüm ülkelerdeki ihtilaller, işgaller ve terör odakları bu Ebrehe güruhu tarafından yaptırtılır ve yönetilir!

Sömürerek açlığa ve ölüme mahkûm ettiği Afrika’daki halkları doyurma adına Hıristiyanlaştırmaya çalışırken, Afganistan, Irak, Suriye halklarının acı haline seyirci ve zalim Yezidilere her daim destekçidir bu lüks arabaya binmem numarası yapan Papa ve yandaşları Ebreheler!

Tüm haritalarında İstanbulumuzu Bizans, Karadenizimizi Pontus Rum, Doğumuzu Ermenistan ve Güneydoğumuzu İsrail olarak gösterip, bu hayal ve idealle Şeytani planlar kuran bir Ebrehe kurumudur Patriklik ve Papalık!

İktidarımızın böyle misyonerlik örgütünün ve Haçlı Dünyasının başı bir Papa’yı kabullenmesine itiraz edenlerin küçücük akıllarına şaşırıyorum!

Putin, Obama gibi taşeronlarını Köşk’te kabulle, Baş patron Papa’yı kabul arasında ne fark vardır?

Bunların ayaklarına gidip rüku yapanların dönemini ne çabuk unuttuk!

Aksine, Vatikan Devlet Başkanı ve Haçlı aleminin halifesi (Lideri) Papa’nın Cumhurbaşkanımızın ayağına gitmesi tüm Müslümanlar için bir izzet ve onurdur! 

Roma ile İstanbul mücadelesinin başladığının işareti ve müjdesidir!

Bizim uyarılarımız başka bir görev! Devlet Gemisini yönetmek ise başka bir görevdir!

Devlet Gemisi yolcunun isteği ve heyecanına göre değil, kasırgalı yola göre yönetilir.

Lüzumsuz parti, grup çekişmelerini bırakıp, bu tehlikeli insanlık düşmanı Ebrehelere karşı birleşmeliyiz.

Ülkemizi maddi ve manevi sahada güçlenmiş bir Ebabil, halklarımızla beraber hepimizi birer siccil taşı ruh ve şuuruna dönüştürmeliyiz! Ki yeniden dünya nöbetini bu Ebrehelerden teslim alalım! 

Allah (c.c) bu tehlikeli, ama izzetli yolda çalışanların daim yar ve yardımcısı olsun.

Selam, sevgi ve duayla.

YeniAkit

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

  • YORUMLAR
  • osmanli

    05 December 2014
    1 0
    SENIN BEN ALLAHINA KURBAN OLAYIM HOCAM nerelerdesin be hocam ..? su meydanlarda mikrofona bile gerekmeden o icleri dogru sozlerle ve haykirislarla dolu tizli sesini oylesine ozledikki...ama sunu bilinki..bu halk sizi bosuna dinlemedi ..merhum muheterm erbakan hocamizda..recai kutan hocamizda..unutulmazki..hicbir zaman bu millet yanlis seyler soylemediniz ogretmediniz hocam..hicbir zaman bos vaadlerde bulunmadiniz..bu gonul bu ahlak, bu iman her zaman sizi istedide hocam...malumunuz ne size musade etti bu kohnemis rejim nede bize...ama simdi yiktik putlari kanimca... bir dirilis var halkta bir ruh canlaniyor yeniden,..ozumuze donecegiz insallah hocam..yuce yaradanin izniyle... nasilda guzel anlatmisiniz ebreheleri..nasilda islediniz gene yuregimize..hocam devamli yazin ne olur...fikirlerinize, ne dusunduklerinize ihtiyacimiz var..bilirim allahtan baska kimseden korkunuz yoktur.. bu milletin dogrulari bilymeye..tarihini bilmeye ihtiyaci var..sizzler ..bir kusagin yararlanabilecegi ele gecmez bilgi ve kultur kaynaklarisiniz..tertemiz ,cikarsiz,saf... saygi ve selam ile ellerinizden oper ..dualarinizi beklerim hocam....KIMEMI.. gercek ruhunu kaybetmis su zavalli osmanli gencligimize..
YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER