SİYASET

Şevki Yılmaz : Denize dökeceğiz İnşaAllah!

Tarih
07 April 2017
İzlenme
1845 Kişi
Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah’ımıza hamd, Baş Öğretmenimiz, Önderimiz Sevgili Peygamberimiz Hz.Muhammed (s.a) Efendimiz’e, tüm peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehl-i Beyt’ine, ashabına, ana ve babamıza ve tüm mü’min kardeşlerimize salat ve selam olsun.

Sevgiye, barışa, birliğe, kardeşliğe, istikrara, istiklale ve istikbale “hayır” kampanyasının amigolarından Hans’ların ve içimizdeki hastalanmış Hüsnü’lerin düşman gördükleri “Evet” gönüllüsü din ve vatan sevdalılarını denize dökeceklermiş!

Yunanlıları ve diğer işgal kuvvetleri emperyalist haçlı devletlerini denize döken milli kahramanları denize dökmek zaten sebataist dönmelerin ve sözcüsü CHP’nin geçmişten beri şiarıdır! 

1925 yılında Terakki Perver Cumhuriyet Partisi’ni kapattırarak 16 milletvekilini asmaları bu kinin ve intikamın gereğidir!

Yunan’ı denize döken ordumuzun Batı Cephesi Komutanı ve kapatılan partinin kurucularından Org. Ali Fuat Cebesoy’u idama mahkum etmeleri de bu kinin ve intikamın gereğidir!

Ordumuz toparlanmadan önce Ege’de Yunan İşgaline karşı savaşan Çerkez Ethem’i tasfiye etmelerinin sebeplerinden biri de bu intikam ve kindir!

Doğu Cephesi Komutanı iken Ermeni ayaklanmalarını kahramanca bastırtan ve Erzurum, Sivas ve Amasya Kongrelerinde “Ya İstiklal ya Ölüm!” kararlarını çıkaran Org. Kazım Karabekir Paşa’yı tasfiye etmelerinin sebebi de bu kin ve intikamıdır.

1915 tarihinde Irak’ta Kut’ul Amare Savaşı’nda İngilizleri mağlup eden ordumuzun, Sakarya ve Dumlupınar Meydan Muharebelerinin de Komutanı 1. Ordu Komutanı Sakallı Org. Nureddin Paşa’yı da tasfiyeleri bu haçlı taraftarlarının kini ve intikamıdır.

Her iyiliğe, her güzele, her kalkınmaya ve her hayra ‘’hayır’’ diyen CHP’nin Devletimizin, milletimizin ve İslam Medeniyetinin düşmanı olduğunu, ona hâlâ oy veren kardeşlerimize anlatmalıyız! 

CHP’nin, Telaviv ve Vatikan adına yaptığı asırlık  zulüm ve ihanetlerini filimleştirerek genç nesillere göstermeliyiz!

CHP’li Adalet Bakanı Mahmud Esad Bozkurt’un 1925 yıllarında Meclisimize, “Anayasamıza Hıristiyanlık Din olarak yazılmalı” teklifi verdiğini, hayır kampanyasına aldanan kardeşlerimize duyurmalıyız!

Denize döktüğümüz işgal kuvvetlerinin Lozan’daki emriyle Anayasamız Kur’an-ı Kerim’imizi, harflerimizi, hukukumuzu, örfümüzü, Ayasofyamızı, namazımızı, örtümüzü ve cumamızı yasaklayarak İslam Medeniyetimizi devrimlerle denize döktürten CHP’nin ihanetlerini artık tarih kitaplarında okutmalıyız!

Yeter artık! 

16 Nisan’da; yalancı tarihi, sahte haçlı oyunlarını ve tüm Bizans yalan ve entrikalarını “Evet” oyumuzla denize dökeceğiz İnşallah!

Evet!

Türkiye’mizin hızını kesmek, maddi ve manevi kalkınmasını önlemek için ülkemizin ayaklarına takılan Masonik, Yargı ve Bürokrasi Prangalarını “Evet” oyumuzla denize dökeceğiz İnşallah!

Evet!

CHP ve işbirlikçisi HDP’nin planlı bir şekilde Irkçılık, Mezhepçilik zehirleriyle oluşturdukları kin, nefret, düşmanlık tohumlarını ebediyyen yeşermemek üzere “Evet” oyumuzla Denize dökeceğiz İnşallah!

Evet!

Türkiye’mizin kalkınmasına ayak bağı çifte başlılığı, çirkin koalisyon pazarlıklarını Başkanlık Sistemine “Evet” oyumuzla Denize dökeceğiz İnşallah!

Evet!

Ayağı öpülesi Ana ve Babalarımızı ağlatan silahlı, esrarlı, kumarlı, zinalı, faizli vs. terörün her çeşidini “Evet” oyumuzla denize dökeceğiz İnşallah!

Ve şahısları değil; vücutlarımıza girmiş şirk, inkar ve nankörlük mikroplarını ve kapitalizm, sosyalizm, komünizm, laisizm vs. şeytani izim zehirlerini “Evet” oyumuzla Denize dökeceğiz İnşallah!

Ve Evet!

Acımadan vicdansızca kimyasal vs. bombalarla katledilen bebeklerin ve tüm Mazlum Coğrafyanın katilleri işgalci emperyalistleri başta İsrail olmak üzere Haçlı Beşli Çete Devletlerini “Evet” oyumuzla oluşturacağımız Cihan Devleti Süper Güç Türkiye’mizle ve uyanan İslam alemiyle birlikte denize dökeceğiz İnşallah!

Allah (cc) hepimize “Evet” oylarının ne kadar önemli bir silah olduğunu anlama feraseti, basireti ve birliği ihsan buyursun! 

Ve batılların her çeşidini oylarımızla denize döktürsün!

Tatil olması dileğiyle Cuma Bayramımız mübarek olsun!

Selam ve duayla

Salı akşamı saat 20:45’te, Akit TV (Kanal 34) ile Kocaeli TV’nin ortaklaşa yayınladığı “Milli Diriliş” programının canlı yayınında buluşmak üzere; Allah (c.c)’a emanet olunuz.

Akit
7 Nisan 2017

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER