GÜNCEL

Fuat Uğur : Bakın yine yazıyorum, sonra ağlaşmayın

Tarih
29 December 2016
İzlenme
2874 Kişi
Hepiniz; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Darbe girişimini araştırma komisyonunun CHP’li üyesi Aytun Çıray, Uğur Dündar (Halk Tv), Fehmi Koru, Mehmet Tezkan (Milliyet), Orhan Bursalı (Cumhuriyet), tetikçi Ahmet Şık ve tüm kriptolar.

Epeydir “Meğer Fuat Uğur darbenin geldiğini, nasıl hazırlık yapıldığını, devletin FETÖ’yü izlediğini ve suçüstünde yakalayacağını daha önceden yazmış. Madem devletin haberi vardı neden engellemedi? Ödüllük habermiş, hay Allah nasıl da atlamışız” diye koro hâlinde ağlaştığınızı izlediğim için bu uyarıyı baştan yapayım dedim.

Sadece darbeci FETÖ değil, CHP ve HDP içindeki FETÖ’cüler, Meral Akşener ekibi ve medyadaki tüm kriptolar 15 Temmuz’da kallavi bir kazık yediler. Şimdi yeni kendilerine gelmiş “Acaba bu kazığı nasıl çıkartırız da suçu FETÖ yerine devlete yıkarız” telaşı içindeler.

Geçti Bor’un pazarı.

Bakın yine izleniyorsunuz ve ben yine kaynağımı açıklıyorum; her zamanki gibi Ümit Akdemir. Boşuna “Bilgileri devletin istihbaratından alıyor gibi zevzekçe konuşmayın” diye söylüyorum bunu.

Hatırlayacaksınız, darbe girişiminin hemen ardından terörist başı 14 Ağustos’u işaret etmişti. Herkes bu işarete atladığı sırada Ümit Akdemir yine bu köşeden şöyle demişti:

“Fetullah şimdilik bir şey yapamaz. Psikolojik savaş veriyor. Örgüt 6 aya kadar yeni bir plan üzerinde düşünemez.”

 

BAHARI BEKLEYEN ÇAKALLARIN BEKLEDİĞİ ŞİFRELER

Aradan 6 ay geçti ve Ümit Akdemir FETÖ elebaşının yeni planlarını çözmeyi başardı. Bunun için FETÖ içindeki istihbarat kaynaklarını yoğun biçimde harekete geçirdi. Önce tabana yayılan fısıltıları derledi. Herkes “Baharı bekleyin” demekteydi. İşin ilginç yanı baharı bekleyen kumruların çeşitliliğiydi. Misal Meral Akşener grubu aynı heyecandaydı.

Beklenen şifreler elebaşı Fetullah Gülen’den geldi çünkü.

Meczup, “Değişik grupların” iştirak edeceği bir kalkışmadan söz ediyor son konuşma videosunda. Verdiği işaretler tabandaki “Bahar heyecanı” ile örtüşmekte.

Önce şu sayıklamalarına bir bakalım:

“Şayet, O (celle celâluhu) tohumu öyle yaratmasaydı, öyle karbondioksit, oksijen, filan dengesini ortaya koymasaydı, ağaçlar onu emip sizin ihtiyacınız olan oksijeni dışarıya ifrâz etmeselerdi, toprakta kuvve-i inbatiye olmasaydı, tohumda neşvü nemâ bulma, toprak altına atıldıktan sonra hususiyetini koruma ve yerine göre bereketlenip birkaç başağa yürüme olmasaydı, sebepler açısından, rızkı nereden bulacaktınız?

Ağacı, ona göre kıyas edin. Denizi, ona göre kıyas edin. Balı ona göre kıyas edin. Yağmuru, ona göre kıyas edin. Bulutları, ona göre kıyas edin… Hesapları tam Riyazî düşüncenin gereği… Tohum, topraktaki kuvve-i inbatiye, güneşten gelen şualar, oksijen-karbondioksit dengesi, bildiğimiz-bilemediğimiz daha değişik faktörler, tohumun/dânenin hususiyetidir.”

FETÖ’cü çakal Önder Aytaç mesajı almış ve “Süreç nasıl başladı ve ne zaman bitecek” başlıklı yazısında yumurtlamış zaten:

“Süreç, Allah’ın izni ve Efendimiz’in (sav) bizzat müdahaleleri ile belki de rahmet yüklü, bahar ve bereket muştulu yağmurlardan sonra 1-3-5-7 şeklinde zamanlık kısa bir sürede bitecek.”

 

FETÖ’NÜN BAHAR PLANINDA CHP’NİN YERİ

Ümit Akdemir “İşaretlerin genel manası çok açık” diyor. Bahar gelecek, saklanan tohumlar ortaya çıkmaya başlayacak, karbondioksit, güneş, enerji, yağmur, toprak ve gübre gibi “diğer unsurlar”ın desteğiyle süreç kısa sürede bitecek.

Tohum FETÖ, diğer unsurlar da aşağıdaki gibi. Kotarılmak istenen yeni kalkışma planı şu:

1-CHP Başkanlığa karşı çıkma bahanesiyle halkı sokağa çağıracak.

2-Buna örgütler ve HDP destek verecek, ikinci bir gezi kalkışmasının fitili ateşlenecek.

3-Terör örgütleri eylemciler arasında bombalar patlatacak, sonuç MİT’in üstüne atılacak.

4-“Bunlar hep Erdoğan’ın yüzünden oluyor” propagandası yapılacak.

5-Son olarak saklanmış tohumlar ortaya çıkmaya başlayacak; FETÖ kripto kuvvetleri.

 

CHP’YE VE İÇLERİNDEKİ FETÖ KRİPTOLARINA SON UYARI

Şimdi yine yazıyorum ve bu kez işin içinde CHP’deki FETÖ’cüler de var, MHP muhalefeti adı altında bir türlü iflah olmayan Meral Akşener ekibi de. Hem de baştan itibaren. Kendinize gelin ve bir an evvel FETÖ ile ilişkinizi bitirin. Çünkü sizlerin ve birtakım örgütlerin arasına sızan FETÖ’cü Kriptolar bu kez sizleri hakikaten felakete sürükleyecek. Bu kriptoları biliyorsunuz. Bir an evvel temizleyin.

Tüm CHP, HDP, Meral Akşener ekibi ve çeşitli örgütler içindeki kriptolar takip altında.

Aynen geçen nisan ayında yazdığım gibi altını çizerek söylüyorum.

“Devlet sizi izliyor ve suç işlemenizi bekliyor. Tavukları tarda sayacak, haberiniz olsun.”

Laf dinlemiyor, kazığı yedikten sonra da zırlıyorsunuz.

Bu yüzden köprüden önceki son çıkıştır bu. Uyarımı dinlemediğiniz takdirde sizi bekleyen uçurum.

Demedi demeyin.

Türkiye
29 Aralık 2016

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

  • YORUMLAR
  • Ilhan

    30 December 2016
    0 0
    Tamam anladik peki akp nin icindeki fetöculer ne olacak onuda yazsaniz tam bir tarafsiz yazardiniz
YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER