GÜNCEL

Erkan MACİT : G Mail neyi temsil ediyor?

Tarih
05 May 2017
İzlenme
4027 Kişi
Niçin Uygulamaya Sokuldu?

GMail= GMale. Her gün birilerine mail gönderiyoruz, iş hayatı, ev hayatı, günlük faaliyetlerimiz ve sosyal paylaşımlarımızda olsun mutlaka haberleşme de mail gönderme çok etkili ve kullandığımız bir yöntem olarak  karşımıza çıkmakta.  Dünya nüfusunun üçte biri internet üzerinden film izliyor, müzik dinliyor arkadaşlarıyla konuşuyor, kendini büyük kitlelere ifade ediyor, gülüyor, eğleniyor. Haberleşiyor, mailler atıyor, iş takibi yapıyor ve özel konuları görüşüyor.? 

Milyarlık bir bütçeye sahip  Google’nin  kullanıcılara  sunduğu hizmet olan Gmail  günlük yaşantımızda mail gönderimi olarak da en çok kullandığımız hesaplardan bir tanesi. 33. derece Mason temsili olan  şeklin görüntüsü.. Gmail Kime hizmet ediyor? Gmail’i biraz derinlemesine araştırdığımızda ilginç bulgulara rastlıyoruz. 

İnsanları burada bile nasıl yönlendirdiklerini ve neye hizmet ettirdiklerini.. Mason torbası şifresi bulunan “Gmail” logosu Masonların tören de üzerine taktıkları torba. Zarf şeklinde..Yani zarf şeklinde ne sakınca var diyorsanız Açıklayayım; Biraz daha derinlemesine gideyim.

G mail logosu masonik bir sembol. Çünkü Masonların kullandığı Masonik önlük bu önlük, Masonların ROYAL ARCH, YEDİNCİ DERECE Mason törenlerinde  çırak, kalfalık ve usta mason törenlerinin devamında ritüel ve simge olarak kullanılmakta. Ritüel ve masonik törende kullanılıyor.  Aynı zamanda her şeyi gören göz Horus’un gözüzünü de temsil ediyor.

Masonlar ROYAL ARCH, YEDİNCİ DERECE törenlerinde üzerlerine taktıkları sembolik simgeler Gmail ile aynı şekil ve yapıda.. Peki G mail’in M’si Neyi Temsil ediyor? G Mail’de M piramitleri temsil ediyor. Bununla ilgili bir olasılık düşünelim o halde düşünsenize  Biz internet üzerinden tüm bilgi gönderiyoruz ve sayısını bile bilmediğimiz mailler atıyoruz. Şöyle bir sayısını düşünün. E-posta,gönderirken sayıların sembolik bir ritüel rakamı varsa bu da Horus olarak ona yani Horusa gitmez mi? Bu nedenle, e-posta gönderirken G Mail sembolik itibariyle Horus çağırmaktır. Ne dersiniz Google kimin silahı? Sizce kimi Vuruyor.?


ÖnceVatan
5 Mayıs 2017

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

  • YORUMLAR
  • ismail

    06 May 2017
    2 3
    hasssssstır manyak paronayaklığında bir sınırı olmalı
YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER