EKONOMİ

Bülent Erandaç : Dejavu TÜSİAD

Tarih
20 December 2021
İzlenme
1340 Kişi
SEÇKİNLER ve zenginler kulübü TÜSİAD HORTLADI. TÜSİAD, Derin Amerika'nın kurguladığı Millet İttifakı'nın ardında yer aldığını deşifre eden son açıklamasını Kemal Kılıçdaroğlu'nun araması üzerine gerçekleştirmesi tam deyimiyle suç üstü yakalanmasıdır. Aziz okuyucularımız, Türkiye, yeni yüzyılın en büyük hamlelerini yaparken TÜSİAD, Amerika projesinin adeta aparatı pozisyonundadır. Başkan Erdoğan'ın Afrika Kıtası'nın liderlerini İstanbul'da bir araya getirdiği gün TÜSİAD gayri milli açıklamalar yapmıştır.
Evet. Afrika Kıtası'nın cumhurbaşkanlarının İstanbul'da bulunması, Biden'ı ABD Başkanı seçtiren küresel çeteyi, doların arkasındaki aileleri, banka finansmanıyla dünyanın kanını emen birçok kesimin uykularını kaçırmıştır.
Başkan Erdoğan geçen haftalarda da Türk Devletleri Birliği yolunda 7 DEVLET BİR MİLLET paradigması Derin Amerika-Avrupa'ya çok sert bır tokat atmıştı. Asya- Türk Devletleri, Afrika'nın mazlum devletleri İstanbul'da buluşurken Kılıçdaroğlu'nun araması üzerine TÜSİAD hazımsızlıklarını kustu.
TÜSİAD Başkanı'ndan Kılıçdaroğlu görüşmesi sonrası açıklama | soL haberDoların arkasındaki küresel çete yeni dünya düzenini kurmak için oyunlarını ardı ardına sergilemektedir. 2030 yılında dünyaya yeni bir şekil vermek istiyorlar.
Türkiye'nin son 5 yılda yaptığı küresel konum ve jeopolitik hamleler oyunlarını bozdu, yarınlarda da bozacak.
Onun için dolarla oynuyorlar, Türikye'nin istikrarını bozma telaşı içindeler.
Evet. TÜSİAD'ı tekrar devreye soktular.
Küresel çete IMF raporlarıyla Türkiye'yi 2001'de çökertirken TÜSİAD aktifti.
Aynı insanlar, aynı kesimler, aynı bankalar ve doların arkasındaki çete Kemal Derviş'i IMF valisi diye göndermişlerdi. TÜSİAD'ın derdini biliyoruz. Faiz almayan ve doğrudan doğruya yatırıma yönelen, cari açığı kapatmayı hedefleyen ve istihdama yönelen Türkiye'yi hedef alıyorlar. IMF'den faizle para alınmıyor diye moralleri bozuluyor. Batı'dan silah almayarak denklemleri değiştiren bir Türkiye var.

yazının devamı

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

  • YORUMLAR
  • onur

    21 December 2021
    0 0
    cinslerini ve cibilliyetlerini biliyoruz...devletimin yanındayım...
YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER