POLEMİK

Hacamat'tan 400 vekil kapağı

Tarih
10 September 2015
İzlenme
1629 Kişi

10 Eylül 2015

Hacamat Mizah Dergisi bu hafta Hürriyet Gazetesi’nin yalan haberlerini ve arkasındaki isimleri kapağına taşıyor.

Doğan Grubu ve Paralel Yapı’nın yayın organları yalan, iftira ve karartma haberlerini açıktan yaparken “algı operasyonu yapmak hukuken suç değil ki” diyecek kadar da pişkinler. PKK’ya terör örgütü diyemediği gibi yaptığı haince saldırıları da örtbas etmeye çalışan, “askeri ve polisi yeneceğiz” diyen, halkı sokağa çağırıp “analarından doğduğuna pişman edin” diyerek kaos çıkarmaya çalışan Demirtaş’ı ise sempatik lider diye sunan Doğan Grubu ve Paralel Yapının medyasına Hacamat’tan manidar kapak!

Hürriyet ve Zaman Gazeteleri son olarak internet sitelerinde ve sosyal medyada 16 Şehit verdiğimiz Dağlıca baskını sonrası Cumhurbaşkanı’na iftira atıp, yönlendirerek “400 vekil olsaydı bunlar olmazdı” mesajıyla Dağlıca baskını arasında bağ kurmaya çalışarak yalan haber yapmış, Zaman Gazetesi de bu haberi yayınlamış ve daha sonra gelen tepkilerden dolayı silmek zorunda kalmışlardı.

Kapakta Hürriyet Gazetesi’ni sırıtarak okuyan Aydın Doğan, Selahattin Demirtaş ve Fetullah Gülen var. Gazetenin birinci sayfasında ise adeta onları tanımlarcasına “Vatan Hainleri” yazıyor.

Hacamat Mizah Dergisi her hafta bayilerde…

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER