SİYASET

Cem Küçük : Şu bildiklerinizi anlatın!

Tarih
15 January 2020
İzlenme
1863 Kişi

Ahmet Davutoğlu partisini kurdu. Hayırlı olsun. Olsun da, arkadaş sizin derdiniz ülkeyi yönetmek mi yoksa dedikodu mu yapmak!.. 

Bir eski vekil çıkıyor, "devr-i sabık oluşturacağız" diyor. Biri çıkıyor, “Bakanlar 17-25 Aralık’ta Yüce Divan’a gitmeliydi” diye özlem belirtiyor. Dün de Etyen Mahçupyan, “Davutoğlu bildiklerini anlatırsa yakın tarih yeniden yazılır” açıklamasında bulundu. 

Anlamadığım şu: Sizin derdiniz ülkeyi yönetmeye talip mi olmak yoksa eski defterler üzerinden Başkan Erdoğan’a laf mı çakmak? İçinizdekileri dökün. Ne demek Davutoğlu konuşursa yakın tarih yeniden yazılır demek! Açıklayın o zaman. Sizi tutan mi var? Böyle aba altından sopa göstermek ne arkadaş. Net olun...

etyen mahçupyan şirin payzın ile ilgili görsel sonucuEtyen Bey bu açıklamayı yaptığına göre yakın tarihi biliyor demektir. Siz açıklayın Etyen Bey. Herkes yakın tarihte ne olduğunu öğrensin. 

Ha bana sorarsanız anlatacağınız bir şey yok. Sadece zihinleri bulandırıyorsunuz. Milletin aklıyla alay ediyorsunuz. Projeniz, yapacağınız bir iş olmadığı için ha bire boş laf salatalarıyla gündemi işgal ediyorsunuz.

İşte bu yüzden Erdoğan büyük lider. Çünkü net, kesin ve dobra. 

yazının devamı


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YAZARIN DİĞER MAKALELERİ Tümü
BU KATEGORİDEKİ DİĞER MAKALELER