GÜNCEL

The Times Yenikapı'da milyonları göremedi

Tarih
10 April 2017
İzlenme
1446 Kişi
The Times Yenikapı'da milyonları göremedi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım'ın katıldığı Yenikapı mitingi, İngiltere'de yankılandı.

Ülkede yayın yapan The Times gazetesinde; Hannah Lucinda Smith imzasıyla çıkan haberde, Yenikapı mitinginin atmosferi ele alındı.

'Evet' cephesini karalamak için yayınlanan haberde, asılsız ifadelere yer verildi.

YÜZBİNE YAKIN KİŞİ GELDİ DEDİLER

The Times, milyonların akın ettiği Yenikapı mitingine yüzbine yakın kişinin katıldığını yazdı.

The Times Yenikapı'da milyonları göremedi

ERDOĞAN KONUŞURKEN...

Haberde; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmasına devam ettiği anlarda alandan ayrılanların olduğu da iddia edildi.

The Times Yenikapı'da milyonları göremedi

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

 • YORUMLAR
 • hursit dilaver

  10 April 2017
  2 0
  elbet FETÖ diyeceksiniz bilirim. haklısınız. bu kadar zeki işi bir tek onlar becerebilir. baksanıza hala bize takla attırıyorlar..ingilizler çok zekidir. bakın,ırak amerika tarafından olduğu kadar da ingilizlerce de işgal edlidi. kim duydu.kimse.hep amerika aptalı konuşuldu.ama ingiltere ne yaptı. basra bölgesini aldı ve tanker tanker petrolu sessiz ve sakince ingiltereye yıllarca taşıdı. kimsenin ruhu duymadı.SURİYEYİ BİZ İNGİLİZE VERDİK. RIZA NUR ÖYLE DER VE BİRİNİ SUÇLAR MESELA.
 • hursit dilaver

  10 April 2017
  1 0
  devlet-i fehimanemizdir kendileri..velinimetimiz, nur-u ayn'ımız. sebeb-i hayatımız,ne yani ne var bunda 1. dünya savaşı sonunda 26 devlet kurdu bunlar osmanlı toprağında. hem de öyle kurdular ki, HEPSİ BİRBİRİNE DÜŞMAN ve hepsi toptan TÜRKİYEYE DÜŞMAN. bu akıl nerde var. bir de, sünni halka şi, şii halka sünni lider, mısırda, arabistanda halkın dinine,mezhebine aykırı lider ve idareciler.hanginizin kafası bunu akleder ve becerebilir. hiç birinizin tabi.
DİĞER MAKALELER