GÜNCEL

Soylu'nun danışmanı Hacıoğlu'ndan Sedat Peker'e yanıt

Tarih
17 May 2021
İzlenme
2070 Kişi
Soylu'nun danışmanı Hacıoğlu'ndan Sedat Peker'e yanıt

Sedat Peker son yayınladığı videoda, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun danışmanı danışmanı olduğunu öne sürdüğü Ali Faik Hacıoğlu'ndan da bahsetti. Peker, Hacıoğlu için "Süleyman Soylu'nun Ali Faik Hacıoğlu diye danışmanı var. Bu kişi 1,6 milyon liralık arabaya biniyor. Trabzon'a 5 milyon TL'ye ev yaptırıyor. Danışman maaşı 10 bin TL ya vardır ya yoktur. Danışmanı bile zengin..." ifadesini kullandı.

"Hayatımda eroin, kokain satmadım, kimseyi öldürmedim"

Soylu'nun danışmanı Hacıoğlu'ndan Sedat Peker'e yanıt: Hayatımda eroin, kokain satmadım, kimseyi öldürmedimHacıoğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamayla Peker'e yanıt verdi. Hacıoğlu açıklamasında "Ben Ali Faik Hacıoğlu. Hayatımda eroin, kokain satmadım, kimseyi öldürmedim, kimsenin malına çökmedim. Devletime, milletime ihanet etmedim. Devletimi yabancı servislere satmadım" dedi.

Söz konusu evin yapımını ailesiyle birlikte, İçişleri Bakanlığı danışmanlığına getirildiği 2016 yılında tamamladıklarını savunan Hacıoğlu, evin ifade edilen rakamın 6'da birine mal edildiğini öne sürdü. Bahse konu aracı ise "hemen hemen 1 yıl önce yarısını borçlanarak 877 bin TL'ye aldığını" söyleyen Hacıoğlu aracı bir süre önce "borçlarını ödemek için" satışa çıkardığını savundu.

Hacıoğlu'nun iki sayfa halinde yaptığı açıklama şu şekilde:

Soylunun danışmanı Hacıoğlu'ndan Sedat Peker'e yanıt: Hayatımda eroin, kokain satmadım, kimseyi öldürmedimSoylunun danışmanı Hacıoğlu'ndan Sedat Peker'e yanıt: Hayatımda eroin, kokain satmadım, kimseyi öldürmedim

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

  • YORUMLAR
  • Gonden

    20 May 2021
    0 0
    Dağda teröristle iş birliği yapanları bakan yapacağız diyenleri görmezden gelenler ne hikmetse bu mafyayı baya baya büyütüyorlar. Huu orda muhalefet devleti satacağız diyor uyuyor musunuz? Neden tepki vermiyorsunuz? Mafyanın kirli yüzünü göstermek ne zamandan beri kötü bir iş olmuş. Catlasaniz da yırtınsanız da Süleyman Soylu safkan vatan evladı. Bu millet görüyor kimin ne yaptığını. Soysuzların soyunu kurutan Süleyman Soylu soyun soylansın inşallah.
DİĞER MAKALELER