GÜNCEL

Şamil Tayyar: Erdoğan'a gerçek bilgiler aktarılmıyor

Tarih
02 June 2017
İzlenme
4073 Kişi
Şamil Tayyar: Erdoğan'a gerçek bilgiler aktarılmıyor
Milletvekili Tayyar, bir televizyon kanalında yaptığı değerlendirmede, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun FETÖ’nün elinde olduğu ileri sürerek, "Şu an Kılıçdaroğlu Fetö’ye rehin. Fetö ile mücadele ederken bir taraftan da Kılıçdaroğlu’nun Fetö’den kurtarılması gerekiyor. Kılıçdaroğlu FETÖ argümanları üzerinden siyaset yapmaya devam ediyor" dedi.

"Erdoğan’a gerçek bilgiler aktarılmıyor"

Tayyar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a da gerçek bilgilerin aktarılmadığını savunarak, "15 Temmuz gecesini evde koltuğunda geçirenler bugün ahkam kesiyor. Türkiye’nin her yerinde görülen çatı davalarında bir problem var. FETÖ borsası var! Kimi savcı, hakim, avukatlar bu süreci rant sürecine dönüştürüp para kazandı. Cumhurbaşkanımıza yargının iç yüzüyle alakalı gerçek bilgiler aktarılmıyor" ifadelerini kullandı.

Dişli’nin parti yönetimi dışında kalması

Milletvekili Tayyar, Milletvekili Şaban Dişli’nin parti yönetiminin dışında kalmasını mesaj olarak değerlendirilmesi gerektiğini kaydetti. Tayyar, "A takımı diye kategorik yaklaşım doğru değil. Ak Parti’de ’Recep Tayyip Erdoğan ve diğerleri’ var. Bu değişiklikteki tek mesaj Şaban Dişli’nin dışarıda kalmasıdır. Şaban Dişli’nin gidişinin kardeşiyle alakalı bir sebebi var. Ancak diğer isimler açısından siyasi bir mesaj yok" diye konuştu.

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

 • YORUMLAR
 • GÖNÜL DOSTU

  03 June 2017
  0 0
  BEN DAHA EVVELER YAZDIM YUKARIYA GITMIYORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR HERSEY SIZLERIN OLSUN. NEDEN AVRUPADAKI AKADEMISYENLERI KÜLLIYEYE TOPLAMIYOR NEDEN ? YETERI KADAR BICAKLANDIM ARGElerim tokatlandi ooooooooo biktim BEDDUA ETMEYE BASLADIM tutar mi tutmaz mi bilmem
 • Ahmet Kınalı

  02 June 2017
  2 2
  Reisi Cumhur bildiklerinizi Külliye ye bildirin diyor Külliye telefonlara bakmıyor faxlara cevap vermiyor.Yoksa külliye yaver kuşatmasında mı?
DİĞER MAKALELER