SİYASET

Meral Akşener, Tunç Soyer'in adaylığını savundu

Tarih
29 January 2019
İzlenme
280 Kişi
Meral Akşener, Tunç Soyer'in adaylığını savundu

31 Mart 2019'de yapılacak yerel seçimlerde CHP, İzmir Büyükşehir Belediyesi için Tunç Soyer'i aday gösterdi.

ÜLKÜCÜLER KIZGIN

Tunç Soyer ismi; Ülkücü kesimde kızgınlıkla karşılandı. Çünkü Tunç Soyer, 12 Eylül 1980'deki askeri darbenin ardından İzmir'de Alparslan Türkeç ve birçok isim için idam isteyen Albay Nurettin Soyer'in oğlu.

NURETTİN SOYER TÜRKEŞ ile ilgili görsel sonucuHatta Nurettin Soyer, 12 Eylül ve sonrasında yaptığı işkenceler, duruşmalarda sanıklara ve avukatlara karşı takındığı adaletsiz tutumla tepki toplamıştı.


MERAL AKŞENER ARKA ÇIKTI

CHP'nin ittifak ortağı İP'in Genel Başkanı Meral Akşener ise Tunç Soyer'in adaylığını savunarak: "Babadan oğula suç geçmez, oğuldan babaya da suç geçmez." diye konuştu.

NURETTİN SOYER TÜRKEŞ ile ilgili görsel sonucu

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

 • YORUMLAR
 • HAK DAVA

  29 January 2019
  1 0
  HİÇ ŞAŞIRMADIM AL BİRİNİ VUR ÖTEKİNE ODA KAFİR BUDA KAF��R ALLAH BÖYLE MÜSLÜMAN GÖRÜNÜMLÜ KAFİRLERİN ŞERRİNDEN UMMETİ MUHAMMEDİ KORUSUN AMİN..
 • HURSİT DİLAVER 4

  29 January 2019
  0 0
  şimdi de TRUMP bizden birini başkan etsin diye salyaları akan çoktur.bakın o solcu, demokrası, insan hakları, özgürlük falan diyenler nasıl da amerikan uşağı olacak.nasıl da ABD-AB diye takla atacak. hatta TRUMP FETÖYU HEM HALİFE, HEM DE DEVLET BAŞKANI OLARAK TANIDIM DERSE, YURTDIŞINDAKİ PARA VE ALTINLARIMIZ BUNUN EMRİNE VERİLİRSE....NETCENİİİİZ.hainlerimizi, PÖH şehitlerini halis demirleri,250 şehidi unutmayın emi..
 • HURSİT DİLAVER 3

  29 January 2019
  0 0
  FETÖ ye diş geçiremeyenler 28 şubatta dindar subayları ordudan atıp pazarda limon bile sattırmamışlardı. eşleri gündeliğe gidiyordu.LOJMANLARA BAŞIM KAPALI ANNE, NİNE BİLE SOKULMUYORDU. BU DOĞRUDAN İSLAM DÜŞMANLIĞIYDI. iyi de FETÖ kumpaslarına nasıl geldiler be.ulan cami kapısında adamlar giren çıkan sayısını yazıyorlardı. bir CHP MEBUSU, CAMİLERE TURNİKE KOYALIM, PARA BASSIN DEMİŞTİ.asla unutmayacağız.
 • HURSİT DİLAVER 2

  29 January 2019
  0 0
  .OLACAK İÇİN İRANA BAKIN. SOLCU YA DA İRAN KEMALİSTİ TUDEHÇİLER LE, Şİİ TAKIMI ŞAHI DEVİRİP İKTİDARA GELİNCE ÖNCE TUDEHÇİLERİ İPE ÇEKTİLER.KEMALİSTLER BUNU UNUTMASIN. boşa da lak lak etmesinler. ergenekon davalarında tıpış tıpış içeri girdiler,süheyl bey bunlar için kagıttan kaplanmış dedi mi .dedi.
 • HURSİT DİLAVER 1

  29 January 2019
  0 0
  bu ülkenin kemalistleri sevinmesin. ABD ya da AB tayyip beyi diskalifiye ederse, gelecek olan ekip,FETÖ EKİBİ OLACAKTIR. sanmayın ki FETÖ efendi gelip ANITKABİRDE İMAN TAZELEYİP, ATAYA SECDE EDECEKTİR. bu iman tazeleme lafı da meral hanimındi
 • hursit dilaver

  29 January 2019
  5 0
  yeni bir EDİRNEYE ENVER GİRECEĞİNE BULGAR GİRSİN felsefesi. ne edeceksiniz. ülkücüler düşünsün. İYİ partinin teşkilat başkanı olan ve devlet beyin de o partideki tek ülkücü dediği kişi düşünsün. bakalim ne edecek.ACEP, TRUMPUN KENDİNİ BAŞKAN İLAN ETMESİNİ Mİ BEKLEMEK İÇİN BU PARTİYİ KURDU. neydi o 15 temmuz öncesi başbakan olacağım, yoortta sooolh naraları..
DİĞER MAKALELER