SİYASET

Meral Akşener, Cumhurbaşkanını tehdit eden Metin Akpınar’ı savundu

Tarih
25 December 2018
İzlenme
315 Kişi
Meral Akşener, Cumhurbaşkanını tehdit eden Metin Akpınar’ı savundu

İP Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Grup Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, tetikçi Halk TV’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a tehditvâri sözlerle saldıran Metin Akpınar’ı savundu.

“Ayağından asarlar” sözünü ‘tehdit’ olarak niteledi

metin akpınar halk tv ile ilgili görsel sonucuAkşener şunları söyledi:

“Kıymetli bir sanatçımızın, bir televizyon ekranındaki yorumundan, 'Beni asacaklar' gibi bir sonuç çıkarıp nifak üretmek, devlet yönetenlere yakışmaz. Bir Cumhurbaşkanı, kendini eleştirenlerin de Cumhurbaşkanıdır. Bir Cumhurbaşkanı, ülkesinin gazetecisini, sanatçısını hedef göstermez. Savcılık soruşturma açmadan 5 saat önce, ‘Bakın şimdi yargıda hesap veriyorlar’ diyerek, açık edip, adaleti rencide etmez. Cumhurbaşkanı milleti birleştirir. Sizden beklenen de budur, göreviniz de budur.”


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

 • YORUMLAR
 • nazan

  26 December 2018
  0 0
  ha be moruk sen hiçbir zaman Milletten , Devletten yana olamayacak mısın ? bu millet satılık finoları sevmezzzzz
 • VATANSEVER

  25 December 2018
  2 0
  Bunlarda demokratlığın zerresi bile yok,bunların alayı darbeci...
 • Dcnart55

  25 December 2018
  2 0
  Yürü git kocakarı! Millet dediğin toplumun ferdi de fetocu şerefsizler,darbeci hainler ve senin gibiler ile Başkan gitsin de nasıl giderse gitsin ahmaklığını yapmaz! Sen git otur evinde kurt taklit çalış.euuuvv,eüüuuvvv!
 • Saygı

  25 December 2018
  4 0
  Kendine edilmesini istemediğin bir şeyi başkasına yapmayacaksın. Sonra toplum niye kutuplaşıyor diyorlar. Adamlar istediği gibi hakaret edece at oynatacak Adam asmaca yapacak. Bizim kesimimizdeki insanlardan bunda ne varki dememiz beklenecek. Siz daha savunun sayelerinde herkesin ne mal olduğu çıkıyor ortaya... Hepiniz darbeci ve toplum düşmanısınız...
DİĞER MAKALELER