SİYASET

Menderes Türel'den CHP'li Böcek'in iddialarına sert yanıt

Tarih
13 April 2019
İzlenme
1884 Kişi
Menderes Türel'den CHP'li Böcek'in iddialarına sert yanıt

Eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, kendisini 4 bin kişiyi belediyede 'bankamatik memuru' olarak çalıştırmakla itham eden CHP'den Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Muhittin Böcek ile CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin'i bu iddiayı ispata davet etti.

Türel, twitter hesabından yaptığı paylaşımda, şu görüşlere yer verdi:

"Köşeme çekilip etliye sütlüye karışmayayım istiyorum ama attığınız iftiralar inanın kargaları güldürür. Seçimlerde bir sürü iftira attınız ve kazandınız, hayırlı olsun.

Menderes TürelKonuşmak istemiyorum ama mecbur bırakıyorsunuz. Şu anda belediyede göreve başladınız ve tüm bilgiler elinizde. Antalya Büyükşehir Belediyesinin toplamda taşeron dahil 12 bin personeli var. Bunun Sayın Gürsel Tekin 4 bininin bankamatik olduğunu ve Sayın Muhittin Böcek tarafından işten çıkarıldığını söylüyor.

Bu personelin 4 bini bankamatik ise Antalya'da gurur duyduğumuz katlı kavşakları, raylı sistemleri, altyapıyı, üst yapıyı ben kiminle yaptım Allah aşkına"


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

  • YORUMLAR
  • hursit dilaver

    15 April 2019
    1 0
    sevgili menderes bey, bunlara asla yaranamazsınız.antalya da nankör ki sana bunu yaptı.demek hoca başkan gibi bira festivalleri ile içki fışkı kampanyası yapman lazımmış.hatta köşe başlarına içki fışkı sebili koyacaklarını da duymuştum.yaparlar.SEN Kİ O KADAR HİZMETİN VAR ,BU NANKÖRLÜĞE KARŞI HAKLISIN.AMA ALLAH ELBET SENİ YALNIZ BIRAKMAZ. yaptığın eğitim faaliyetlerinden antalyaya hizmetlerinden biz memnunuz. ama BU PISIRIK AKP bu işi beceremiyor işte: seni BU AKEPE harcadı başkanım.
DİĞER MAKALELER