SİYASET

Koray Aydın: Meral Akşener Cumhurbaşkanı adayımız olacak

Tarih
23 August 2017
İzlenme
914 Kişi
Koray Aydın: Meral Akşener Cumhurbaşkanı adayımız olacak
MHP'li muhalifler tarafından kurulacak yeni partide yer alacağını açıklayan ve MHP'den istifa eden Koray Aydın, FOX TV'de katıldığı programda 2019 seçimlerinde Meral Akşener'in Cumhurbaşkanı adayları olacağını söyledi.

"Cumhurbaşkanı adayımız Meral Akşener olacak" diyen Koray Aydın şu açıklamalarda bulundu:

Türkiye'de sistem değişti. Cumhurbaşkanlığı seçimi de 2 turlu hale dönüştü. Dolayısıyla 2 turda yarışılacak. Ana muhalefet olduğunuzda 2. turda, 1. olanla yarışacak duruma gelmiş oluyorsunuz. Şu anda Cumhurbaşkanlığını elinde bulunduran AK Parti'nin belli bir gücü var. Biz daha henüz bir parti kurmadık, kuruyoruz. Bizim bu kurduğumuz partiyi aslında millet kuruyor. Bu partinin genel başkanlığı görevi Meral hanıma tevdi edilmiş durumda. Cumhurbaşkanlığı seçimi olarak, yaptığımız anketlerde Meral hanımın adaylığı durumunda ilk turda birinin seçimi görülmüyor. O zaman 2. turda Meral hanımın kalması halinde kesinlikle Cumhurbaşkanı seçilebileceğine yürekten inanıyorum. bu aslında halkın bir talebi.

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

 • YORUMLAR
 • bozkurt

  24 August 2017
  0 0
  koray aydın sen zaten leş yiyicisin parti içinde bir agırlıgın yoktu zaten sıgıntı gibiydin fırsatlar kolladın baktın olmadı bu fetöcüyle sarmaş dolaş yola çıktın hakkında hayırlı olsun he bu arada zaten hiç gelişmeyen bir arpa boyu kadar siyasette yol alamadın bu hamlenle hiç başlamadan siyasi hayatın noktalanacak çok şükür
 • ahmet usta

  24 August 2017
  0 0
  koray bey anca sizin evin cumhurbaşkanı seçilir o hanımefendi. sen seç ve hayrını gör.
DİĞER MAKALELER