GÜNCEL

Klavye delikanlıları emniyette ağladı! İlk ifadelerinde bakın ne dediler

Tarih
02 July 2020
İzlenme
5884 Kişi
Klavye delikanlıları emniyette ağladı! İlk ifadelerinde bakın ne dediler

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile eşi Esra Albayrak hakkındaki iğrenç paylaşımla ilgili soruşturma sürerken, soruşturmanın İstanbul ayağında gözaltına alınan 7 kişiyle ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. Gözaltına alınan 7 kişiden 4'ü savcılık talimatıyla emniyetten serbest bırakılırken, 18 yaşından küçük olan bir şüpheli, Emniyet Çocuk Şube'ye gönderildi.

"Berat Albayrak ve eşinden özür diliyoruz"

Emniyet ifadeleri tamamlanan Muammer K. ile Mehmet F.K. ise adliyeye sevk edildi. Adliyeye götürülerken sorulara cevap vermeyen şüphelilerin, emniyette verdikleri ifadede, "Berat Albayrak ve eşinden özür diliyoruz. Yaptıklarımıza çok pişmanız" dedikleri öğrenildi.

Soruşturma kapsamında bir kişinin daha yakalanması için çalışmaların devam ettiği öğrenildi. Aynı soruşturma kapsamında çirkin paylaşımı ilk yapan kişi tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

 

(YeniAkit)

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

 • YORUMLAR
 • Hicabi

  06 July 2020
  0 0
  Öyle özür dilerim pişmanım demek kurtarmaz. Her boku ye sonra pişmanım. Bunlar gibi şerefsiz bu vatana yabancı bizden olmayan bu kanı bozukları tıkacaksın içeri yatsınlar hayatları kararsın şerefsizlerin. Af yok, merhamet yok artık.
 • Özürdilerim Pişmanım

  02 July 2020
  2 0
  Öyle yok, özürdile, pişmanım de bu kadar kolay öyle mi, yapanın yanına kar kalmasın, her türlü ahlaksızlığı, şerefsizliği ve insanların özel hayatına gözünle görmediğin bilmediğin halde iftira et. Kinle, hasetle klavye kahramanlığı yapıyorsan sonuçlarına da katlanacaksın.. Sizin gibi insanların Allah bin türlü belasını versin şerefsizler..
DİĞER MAKALELER