GÜNCEL

Kavurmacı Hastalıktan Tahliye Edilince, FETÖ'cüler Hapishaneden Mesaj Gönderdi!

Tarih
10 May 2017
İzlenme
1140 Kişi
Kavurmacı Hastalıktan Tahliye Edilince, FETÖ'cüler Hapishaneden Mesaj Gönderdi!
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın damadı Ömer Faruk Kavurmacı'nın sara hastalığından dolayı serbest bırakılmasının tartışmaları tüm şiddetiyle sürerkeni cezaevinde tutuklu bulunan kapatılan Zaman Gazetesi Yazarı Ali Bulaç'tan mesaj içerikli açıklama geldi.

 

CHP cezaevi heyeti, Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan gazetecileri ziyaret ederek bir rapor hazırladı. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve CHP Cezaevleri İnceleme Komisyonu Sözcüsü Veli Ağbaba, Muğla milletvekili Nurettin Demir ile Ankara milletvekilleri Şenal Sarıhan ve Necati Yılmaz, Silivri Cezaevi'nde tutuklu gazetecileri ziyaret etti.  Bu ziyaretler içerisinde Ali Bulaç'ın şeker hastalığını öne sürerek yaşılılığını dile getirdi. Bu mesaj, kamuoyunda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın damadı Ömer Faruk Kavurmacı'nın hastalıktan dolayı tahliyesini gündeme getirdiği olarak algılandı.

 

ŞEKER HASTASIYIM!

 

İşte Ali Bulaç'ın CHP heyetine konuya ilişkin söyledikleri:

 

" 66 yaşındayım, kitap yazmak istiyorum, yazamıyorum. Açlıktan daha kötü. Sağlık sorunlarım var, şeker hastalığım var. İlaçlarımın kendisini değil, muadilini veriyorlar. O da doktorun dediği değil."

analizmerkezi.com

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

  • YORUMLAR
  • hursit dilaver

    10 May 2017
    0 0
    kaç gün geçti. kavurmacı hakkında tık yok. elbet bunlar da birer ikişer bahane bulup çıkmayı zorlıyacaklar,olmazsa da direniş,yangın, isyan, kendİlerini öldürüp,devlet vurdu yalanları falan.bunlara hazır olun.BU HAŞHAŞİ TAYFASI, BİZİM ASKER VE BÜROKRAT ELİT AYDIN, SARI BENİZLİ, SEKÜLARİST KÖKTENDİNSİZ TAYFA DAHİL.zekaları ile çook üsttedir.1970lerde bir polis müdürü demişti.devlet aklı ile yetişemiyoruz .bunlar çok zeki gençler demişti.
DİĞER MAKALELER