SİYASET

İyi Partili Yavuz Ağıralioğlu'dan Ekrem İmamoğlu'na tepki

Tarih
08 March 2021
İzlenme
143 Kişi
İyi Partili Yavuz Ağıralioğlu'dan Ekrem İmamoğlu'na tepki

Millet İttifakı'nda CHP ile İyi Parti arasında HDP kavgası devam ediyor...

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İyi Parti Genel Başkanı ve Meral Akşener ve HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan'ı etiketleyerek 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü mesajı paylaştı.

PERVİN BULDAN VE MERAL AKŞENER'İN...

İmamoğlu paylaşımında,  "İyi Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener ve HDP Eş Genel Başkanı Sayın Pervin Buldan'ın nezdinde tüm kadın siyasetçilerin ve Türkiye genelindeki kadın belediye başkanı mevkidaşlarımın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlarım." ifadelerine yer verdi.

İyi Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu da İmamoğlu'nun bu paylaşımını yorumladı.

"AKŞENER'İN ADI, CİNAYET ŞEBEKESİNDEN OLAN İSİMLERLE BİRLİKTE ZİKREDİLEMEZ"

Yavuz Ağıralioğlu, yaptığı açıklamada "Anneleri yıllardır evlâtsız bırakan bir cinayet şebekesine mesafesizliğini milli hassasiyet ve haysiyet itirazımız olarak ifade ettiğimiz HDP ve siyasilerinin isimlerinin, şehit annelerine borcunu vatan borcu bilen Meral Akşener ismi ile birlikte zikredilmesini doğru bulmuyorum." ifadelerini kullanarak İmamoğlu'na sert tepki gösterdi.

 


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

  • YORUMLAR
  • barış

    09 March 2021
    0 0
    Ne oldu meralciler hdp ile aranıza kara kedimi girdi. Hani kahvaltı yapacaktı meral hanım seloyla . Fazla germe bence Bir seçim yanaşşın yine kanka olursunuz
DİĞER MAKALELER