SİYASET

İHH'dan 'Devam' paylaşımı

Tarih
23 June 2018
İzlenme
768 Kişi
İHH'dan 'Devam' paylaşımı

İnsan Hak ve Hürriyeti İnsani Yardım Vakfı, (İHH) yarın yapılacak 24 Haziran seçimlerine yönelik yayınladığı bildiride "Güçlü ve Büyük Türkiye için devam" mesajı verdi. 

Bildiride Türkiye’nin istikrarlı bir yönetimle son yıllarda büyük bir büyüme sürecine girdiğine vurgu yapılırken, “Sağlık, ulaşım, iletişim, savunma sanayi, gibi birçok alan yatırımlar hayata geçirilmiş ve başarı sonuçlar alınmıştır.” denildi. Bu gelişmelerle beraber Türkiye’nin bölgesinde hem ekonomik hem de siyasi bir güç ve çekim merkezi olduğu aktarılırken, son 2 yılda ülke içindeki ve dışındaki şer odakları tarafından hayata geçirilen sinsi engelleme ve darbe girişimlerine rağmen söz konusu ilerlemenin devam ettiği ifade edildi.

İŞTE YAYINLANAN BİLDİRİNİN TAM METNİ:23 Haziran 2018

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

  • YORUMLAR
  • Molla Kasım

    23 June 2018
    0 0
    Bu seçim kadar AK PArti ve sevenlerini korkutan bir seçim görülmemiştir. İHH bir sivil toplum kuruluşudur. Sözüm ona bağımsız ve bağlantısızdır. Ama sanki AK Parti tarafından kurlumuş ve Ak Partinin siyasi tercihleri doğrultusunda faaliyet gösteen bir hayır kurmu gibi davranıyor ve yazık ediyor. ŞAyet Ak Parti giderse İHH da onunla birlikte kendisini Fesh mi edecek. Yapmayın Allah aşkına bu kadar telaş etmeyin korkmayın bu millete güvenin AllahA sığının
DİĞER MAKALELER