GÜNCEL

Hüsnü Mahalli tutuklandı

Tarih
16 December 2016
İzlenme
701 Kişi
Hüsnü Mahalli tutuklandı
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu savcılarından Can Tuncay tarafından yürütülen soruşturma kapsamında tutuklama talebiyle hakimliğe sevk edilen Hüsnü Mahalli'nin ifade işlemleri sona erdi.

TUTUKLAMA KARARI

İstanbul 9. Sulh Ceza Hakimliği, şüpheli Hüsnü Mahalli'nin "Kurul halinde çalışan kamu görevlilerine görevlerinden dolayı hakaret" ve "Cumhurbaşkanına hakaret" suçlarından tutuklanmasına hükmetti.

ESAD HAYRANLIĞI

Hüsnü Mahalli, Halep'te yaşanan katliamı özgürleşme olarak nitelendiriyordu. Mahalli, eli kanlı Esad'a olan hayranlığıyla biliniyor.

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

  • YORUMLAR
  • hursit dilaver

    16 December 2016
    0 0
    TC vatandaşlığını iptal etmek aklınıza gelmiyor mu.halen avrupadaki hainler sürüsüne 2 ay süre verip, gelmezlerse hemen vatandaşlıktan çıkarılması, varsa emekli maaşlarının kesilmesi.mallarına el konulup satılması aklınıza gelmiyor mu.bilirim bunları.ülkeye girer çıkarlar haberimiz olmaz.sınır kapılarında 2-3 ayrı rontgen makinaları olmalı.kameralar tam karşıda olmalı. yüzünü saklıyan olursa ikaz edilip yüzünü foto çeker gibi karşıya uzatmalı.yoksa kaçarlar ve bize nanik de yaparlar bak.
DİĞER MAKALELER