GÜNCEL

FETÖ'ye bir darbe de Makedonya'dan!

Tarih
27 August 2018
İzlenme
318 Kişi
FETÖ'ye bir darbe de Makedonya'dan!

Makedonya Cumhuriyeti'nin başkenti Üsküp'te İhlas Haber Ajansı tarafından görüntülenen, FETÖ terör örgütünün propaganda organı Zaman Gazetesi'nin tabelası söküldü.

FETÖ'ye bir darbe de Makedonya'dan! Örgütün paçavrasının tabelasını indirdiler

Makedonya'da faaliyetlerini birçok alanda devam ettiren FETÖ terör örgütüne karşı Türkiye'nin kararlı mücadelesi tüm hızıyla sürüyor. Türkiye Cumhuriyeti Üsküp Büyükelçisi Tülin Erkal Kara, ülkede çalışmaların kesintisiz sürdüğünü, ekonomik darboğaza giren ve en büyük gelir kaynakları olan Yahya Kemal Okullarında büyük öğrenci kaybına uğrayan FETÖ'nün kaynakları kuruyunca faaliyet gösterdiği alanları birer birer terk ettiğini söyledi. Kara, "İşte terör örgütünün yayın organı Zaman da Üsküp meydanındaki dev binada hem ofislerini kapattı, hem de tabelasını söktü. FETÖ'nün Makedonya'dan tamamen tasfiye edilmesi için çalışmalara aralıksız devam ediyoruz" diye konuştu.


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

  • YORUMLAR
  • OHRİD MK

    27 August 2018
    0 0
    Gurur verici bir haber... hainleri temsil eden o tabloyu seneler hep başkent Üsküpte asılı olarak gördük Allah devletimize zeval vermesin.Burdan Reisi cumhura sesleniyorum, Makedonya islam birliğini de bu hainlerden temizleyin
DİĞER MAKALELER