GÜNCEL

FETÖ'cü Hakan Şükür tokadı en sevdiklerinden yedi! İşte kaybettiği servet

Tarih
20 January 2020
İzlenme
2824 Kişi
FETÖ'cü Hakan Şükür tokadı en sevdiklerinden yedi! İşte kaybettiği servet

Geçtiğimiz günlerde UBER şoförlüğü yaptığı haberleriyle gündeme gelen firari FETÖ'cü Hakan Şükür, YouTube'da yayınladığı videoda özel yaşantısıyla ilgili yaptığı açıklamada güvendiği dostları tarafından dolandırıldığını ve tüm varlığını kaybettiğini öne sürmüştü.

Hürriyet gazetesi yazarı Nedim Şener, bugünkü yazısında gündeme bomba gibi düşen dolandırıcılığın detaylarını yazdı. Şener, yazısında FETÖ'cü Hakan Şükür'ün FETÖ'cüler tarafından 2 milyon dolandırıldığını belirtti.

FETÖ'cü Hakan Şükür tokadı en sevdiklerinden yedi! İşte kaybettiği servetİşte Şener'in yazısındaki ilgili kısım;

"Parlak bir futbol kariyerinden çok uğruna ülkesini bile bırakıp kaçtığı FETÖ üyeliği ile hatırlanan Hakan Şükür, Amerika'da FETÖ'cüler tarafından dolandırılmış. Basına yansıyan rakamlara göre dolandırıcılığın boyutu 2 milyon dolardan fazla. Bu konuda açıklamayı da kendisi şöyle yapmış: Amerika'da yaşarken çok güvendiğiniz arkadaşlarınızla dolandırılmaya varan şeyler yaşadım ben. Bunun ismi onlar adına dolandırma mı? Onlar ticaret diyorlar, ben dolandırma diyorum. Yani bir işi bilmemek veya bir işin sıkıştığı anda parasını kullanmak dolandırıcılıktır.

"FETÖ bu gözünün yaşına bakmaz"

Ya, işte böyle Hakan Şükür! Nerdeyse ömrünü verdiğin FETÖ'cüler şimdi seni dolandırıyor. FETÖ bu gözünün yaşına bakmaz. Devleti, milleti soyarken, himmet diye aylıklara çökerken sesin çıkmıyordu. Şimdi sıra sana mı geldi? Sana bunu yapan FETÖ'nün, kendilerinden olmayanlara neler yapabileceğini tahmin edebiliyor musun? Edemezsen, aklına senin de hizmet ettiğin FETÖ'nün kurduğu kumpaslarla hayatı karartılan insanlar gelsin."

hakan şükür ile ilgili görsel sonucuŞükür: Tüm birikimimizi kaybettik

YouTube'da yayınladığı videoda güvendiği dostları tarafından dolandırıldığını öne süren firari FETÖ'cü Hakan Şükür, "Tüm birikimimizi kaybettik. Bunları yaşamak beni ve ailemi tabi çok yıprattı. İçe kapandık" demişti (YeniAkit)


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

  • YORUMLAR
  • Yakamoz

    22 January 2020
    2 0
    Yeminle YALAN FETÖ'nün yeni tuzağı bu. Hatta o kadar ileri gidecek ki İTİRAFÇI bile olacak , Türkiye'ye gelmek isteyecek tabiki İTİRAFÇI'lık nedeniyle hapis yatmayacak . İki yıl içinde Türkiye'deki diğer tüm varlıklarını paraya çevirip son gidiş bir saha dönmemek üzere FETÖ'nün yanına gidecek yani Türkiye'yi ikinci kez tokatlayacak buradaki tüm servetine devlet el koymuştu hatta diğer fetöcü Babasının bile malların a el konulmuş tu onları kurtarip YALLAH...
DİĞER MAKALELER