GÜNCEL

Diyanet İşleri Başkanı eleştirmişti, Erdoğan sahip çıktı

Tarih
22 June 2017
İzlenme
1868 Kişi
Diyanet İşleri Başkanı eleştirmişti, Erdoğan sahip çıktı

TRT 1'de Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması'nın finali yapıldı. Yarışmanın bir bölümünde sürpriz bir şekilde Cumhurbaşkanı Erdoğan salona geldi. Yarışmanın kazananlarına ödüllerini Cumhurbaşkanı Erdoğan verdi.

KARAHİSARİ'NİN KUR'AN'INI HEDİYE ETTİ

TRT'nin verdiği altın ödülleri dışında Cumhurbaşkanı Erdoğan da yarışmacılara ödül olarak Karahisari'nin Kur'an-ı Kerim'ini hediye etti.

 

Erdoğan'dan Kur'an-ı Kerim'i güzel okuma yarışmasına destek

Ödülleri verirken kısa bir konuşma yapan Erdoğan şunları söyledi:

"ALIŞILMIŞIN DIŞINDA BİR PROGRAM"

"Bizleri ramazan boyu mutlu eden hafız kardeşlerim sizleri tebrik ediyorum. Burada 8 kardeşimiz var ama bunların dışında olan kardeşlerimi de tebrik ediyorum. Alışılmışın dışında bir uygulama TRT- Diyanet iş birliğiyle gerçekleşmiş oldu.

"ELEŞTİRİLERE KULAK ASMAYA GEREK YOK"

Birileri kendilerine göre eleştiriler getirmiş olabilir. Kulak asmaya gerek yok. Biz ne yaptığımıza bakacağız. Bu yarışmanın içinde neler var buna bakacağız. Hele hele bu Kur'an-ı Kerim'in okunması olduktan sonra akan sular durur."

Erdoğan'dan Kur'an-ı Kerim'i güzel okuma yarışmasına destek

 

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

  • YORUMLAR
  • Mustafa

    22 June 2017
    2 1
    Mehmed Görmez bu icraattaki güzellikleri göremedi. Oysa eleştirilecek en küçük bir şey olmadığı gibi tamamıyla çok samimi ve çok başarılı güzel bir poğram oldu.Emeği geçenleri kutluyoruz.takdir veTebrik ediyoruz. Allah kendilerinden razı olsun. Şahsen programın bölümleri hayranlıkla izlendim. Büyük bir kitle tarafından takdir aldı. Kur'an'a hizmet adına büyük bir adım atıldı. Gönlümüz Diyanet İşleri Başkanını orada görmek isterdi. O bu güzellikleri görmedi bizde kendisini.
DİĞER MAKALELER