SİYASET

Deniz Baykal'dan flaş Muharrem İnce hamlesi

Tarih
08 August 2020
İzlenme
3463 Kişi
Deniz Baykal'dan flaş Muharrem İnce hamlesi

Muharrem İnce'nin yeni parti kurma hazırlıklarına başladığı iddiası CHP'de sarsıntıya neden oldu. Konuyla ilgili son hamle ise eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'dan geldi.

"Parti kurmasına göz yummayız"

Gazeteci Orhan Uğuroğlu'na açıklamalarda bulunan Baykal, Muharrem İnce'nin yeni parti kuracağı iddialarına ilişkin "İnce'nin ayrılmasına da parti kurmasına da göz yumamayız, hazmedemeyiz. Cumhuriyete inanan, demokrasiyi savunan CHP'liler bu ayrılığı hazmedemez." dedi.

Deniz Baykal Muharrem İnce İçin Harekete Geçiyor | Muhabir"İnce'yi çağırın baş başa görüşün"

Kılıçdaroğlu'nu ziyaret edeceğini söyleyen Baykal, Kılıçdaroğlu'yla İnce'nin baş başa görüşmesini isteyeceğini belirtti. İnce'nin CHP'den ayrılmasının vahim bir hata olacağını söyleyen Baykal, "İnanıyorum ki, İnce'de sağduyusu, CHP sevgisi ve demokrasiye bağlılığı ile bu yanlıştan dönmek için yol açar." ifadelerini kullandı. (Akit)


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

 • YORUMLAR
 • BARIŞ

  08 August 2020
  0 0
  Dede bir ayağın çukurda. Git biraz da öbür taraf için çalış. ÖLÜM VAR
 • vatan

  08 August 2020
  0 0
  Tamam deniz Baykal c.h.p feto ele geçirildi aşır sol devrimci yol dhkc hadep ele geçirdi ��u yapidi konkurede resmen doktorluk bütün seçmeler baski yapiyor neden cumurbaskan adayi oluyor Kılıçdaroğlu bu koltuk giter bu koltuk Kılıçdaroğlu onu o orda olduğu sure akp yine gelir
 • Puye

  08 August 2020
  3 0
  Ölmüş adam canlandı.ne inceymis ve helal olsun
DİĞER MAKALELER