GÜNCEL

Çocuklar Duymasın'da FETÖ'nün kitabı

Tarih
31 July 2017
İzlenme
2402 Kişi
Çocuklar Duymasın'da FETÖ'nün kitabı
Yıllar sonra yeniden ekrana gelmeye başlayan Çocuklar Duymasın dizisinin geçtiğimiz günlerde yayınlanan bölümünde skandal bir olay yaşandı. Dizideki kitaplıkta FETÖ'nün kirli faaliyetlerini dünyaya tanıttığı "Barış Köprüleri" isimli kitap izleyicilere gösterildi.

​Çocuklar Duymasın'da FETÖ'nün kitabı gösterildi.

İlk bölümü 2002 yılında yayınlanan Çocuklar Duymasın adlı televizyon dizisi, farklı kanallarda 7 sezon yayınlandı. Yeni bölümleriyle yeniden ekrana gelen dizi, çok fazla izlendi.

Çocuklar Duymasın’ın yeni bölümünde skandal bir olay yaşandı. Sosyal medyada paylaşılan fotoğraflarda dizide kullanılan bir kitaplıkta Haluk ve Meltem karakterlerinin konuştuğu sırada arkada bulunan kütüphane rafındaki detay dikkat çekti. Rafta ‘Barış Köprüleri’ adlı kitabın yer aldığı göze çarptı. Bu kitabın terör örgütü FETÖ'nün dünya ülkelerindeki yapılanmalarının en önemli basamağının anlatıldığı 'Barış Köprüleri' adlı kitap olduğu yorumları yapıldı.

Dizinin yapımcısı Birol Güven tarafından veya Kanal D yetkililerinden herhangi bir açıklama yapılmadı.

İşte sosyal medyadan gelen tepkiler:
Kaynak : Yenişafak

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

  • YORUMLAR
  • mıstık

    31 July 2017
    0 0
    Aydın doğanın kanalında yayınlanan diziden ne beklenir ki Bu işe RÜTÜK' ün derhal el atması gerekir ve kanala hemen kapatma cezası verilmelidir. Bol bol şehevi duyguların ön planda tutulması göğüs ve bacak dekoltelerinin adeta aşırı derece de yüksek olmasının yanısıra fikir olarak asla kimseye bir şey vereceğini düşünmüyorum.
DİĞER MAKALELER